Aplikace Berani Zlín

Mobilní aplikace Berani Zlín je k dispozici fanouškům ke stažení v aktualizované verzi. Ta přináší nové zábavné i praktické funkce, aktualizace jsou ke stažení jak pro operační systémy IOS i Android.

Praktická funkce, která byla doplněna do aplikace, se jmenuje Zprávy z klubu, tyto mají sloužit k předávání důležitých informací pro fanoušky. „Prostřednictvím Zpráv z klubu chceme předávat fanouškům důležité informace a upozornění, které se budou zobrazovat pomocí push notifikace. Fanoušci se však nemusí obávat, že budou zahrnuti velkým množstvím informací,“ pověděl Tomáš Melzer, marketingový manažer Aukro Berani Zlín.

Další funkce aplikace má zábavnou formu a nese název Jeden tým. V sekci Jeden tým mohou fanoušci fotit selfie za pomoci foto rámečků s tématikou Aukro Berani Zlín, fotku poté lze odeslat do společné galerie fanoušků nebo sdílet na sociální sítě. Pro přístup do sekce Jeden tým je potřeba zaregistrovat se prostřednictvím facebook přihlášení nebo zadáním svého emailu a zvolením hesla. „Nová funkce má fanouškům přinést zábavu a zároveň možnost ukázat sounáležitost se svým oblíbeným klubem. Nejlepší fotky v galerii budeme ukazovat během extraligových utkání na kostce nad ledem a Led TV,“ uvedl Melzer.

Mobilní aplikace Berani Zlín nemá na českém sportovním poli konkurenci, mimo výše jmenované nabízí další klasické funkce jako jsou aktuální články z webu, přehledy utkání, soupisku nebo exkluzivní zprávy ze zákulisí během extraligových utkáních. Aplikaci pro klub Aukro Berani Zlín vytváří partner klubu společnost B2A, za kterou jednatel Petr Kubíček dodal: „Naším společným cílem je i nadále vyvíjet aplikaci, aby fanouškům přinášela ty správné informace v ten správný čas a co nejvíce zábavy.“

Aplikaci si můžete stáhnout na tomto odkazu: http://app.hokej.zlin.cz