Junioři proti Havířovu neinkasovali, ale berou jen tři body + FOTO

Juniory dnes čekal domácí duel proti nejhoršímu týmu tabulky, Havířovu. Utkání začalo velmi vyrovnaně, neboť po dvaceti minutách to bylo bez branek. Pak ale vítěznou branku vstřelil Filip Weintritt a zajistil tak ševcům tři body. Mladí Berani se i nadále skvěle bránili, nakonec přidali ještě jednu branku a nakonec v klidu vyhráli utkání. Může je jen mrzet nadstavba, což byla jediná pasáž utkání, kde inkasovali a smolně prohráli a přišli tak čtvrtý bod.
7.kolo, pá 28.9.2018, PSG aréna
Zlín
Havířov
2:0
(0:0, 1:0, 1:0 - N 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Weintritt (Luža, Světlík), 60. Sebera (Pröschl) – 64. Pawliczek Rozhodčí: Velčovský – Blažek, Pospíšil. Vyloučení: 1:6. V oslabení: 0:0. Využití: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 26:42. Průběh utkání: 2:0.

Huf – Janošek, Bednařík, Hamrlík, Jaroněk, Pavlas, Talafa – Kočica, Hefka, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Podešva, Leška, Kozubík, Luža, Fajkus, Sebera.

Matoušek – Topolanský, Uhlíř, Pavelek, Grygar, Koubek, Ševěček, Thiel – Pindel, Juhász, Adámek, Pawliczek, Mastič, Žídek, Bochnak, Tomeček, Revaj, Janeček, K. Dufek.

Fotogalerie

×
Dnes v   | Dor.
Salith Šumperk
PSG Berani Zlín