59:55! Junioři vyhráli díky gólu pět vteřin před koncem

V utkání 16. kola NOEN extraligy juniorů změřili síly na ledě PSG arény výběry Zlína a Jihlavy. Ševci orámovali zápas chudý na góly brzkou a pozdní trefou. Už ve 2. minutě otevřel skóre Adam Hořanský a domácí drželi hubený náskok až do prostřední části, kdy Dukla srovnala. Další gól ne a ne padnout a už se zdálo, že se bude nastavovat. To však odmítl Miroslav Zaremba, který přesně pět vteřin před koncem vstřelil vítězný gól a zajistil Zlínu tři body do tabulky. V této sezoně je to navíc už podruhé, kdy se mladí Ševci prosadili proti Jihlavě těsně před sirénou - v 1. kole vyrovnával Jan Andrýsek pouhé dvě sekundy před koncem na 2:2 a Zlínští tenkrát nakonec ukořistili výhru v nájezdech.
16.kolo, pá 10.10.2014, PSG aréna
Zlín
Jihlava
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Hořanský (Karola), 60. Zaremba (Dalajka) – 36. Balaštík (Marcilis). Rozhodčí: Held - Chocholouš, Mikšík. Vyloučení: 3:6, navíc Sedláček (ZLN) 10 min OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci:. Střely na branku: 34:15. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Haloda – Řezáč, Kužílek, Žabčík, Kobylík, Stuchlík, Procházka, Talán – Hořanský, Hlaváč, Gago, Haničinec, Dalajka, Pavlůsek, Zaremba, Karola, Vyoral, Galuška, Matula, Hladiš, Sedláček.

Svoboda – Hohl, Půža, Pospíchal, Kochánek, Dundáček, Port -Hubert, Dufek, Dupljaku, Balaštík, Střecha, Dvořák, Bambula, Marcilis, Beran, Jícha, Anděl, Nováček.