Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 161 odpovědí v této kategorii celkem.

Fanoušek beranu (remus95@seznam.cz - Zlin)
14.6.2018, 21:32
Dobrý den, pane Hostak zajímalo by mě jestli se vedení klubu daří sehnat hlavního sponzora? Nebo jestli si musíme vystačit s tím co je myslím tím finanční partnery klubu které jste jíž představili... Druhá otázka zní kdy budou zveřejněny jména hráču na zkoušku? Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Odpověď:Dobrý den, generálního partnera stále hledáme, jednáme na několika frontách. Kromě zmíněných určitě budou ještě další partneři. Hráče na zkoušku představíme s nástupem na led, tj. 32.7.
olda bár (chlapadlo@email.cz - Zlín)
14.6.2018, 14:11
posilujte tým


Odpověď:V rámci našich finančních možností se o to snažíme.
Dana Polášková (polaskova@moleda.cz - Zlín)
13.6.2018, 14:27
Dobrý den, není mi jasné toto:

SLEVY VSTUPENEK:
nákup vstupenky pro děti na stání za cenu 20,- Kč je podmíněn nákupem vstupenky pro dospělého za plnou cenu na sezení ve stejném sektoru
Proč by měl rodič sedět a dítě stát? A jak by se to technicky mělo udělat, aby dítě stálo ve stejném sektoru, v němž by dospělý seděl?
Děkuji za vysvětlení

Odpověď:Dobrý den, asi jste to špatně pochopil, přilepím větu z našich stránek "nákup vstupenky pro děti na sezení za cenu 20,- Kč je podmíněn nákupem vstupenky pro dospělého za plnou cenu na sezení ve stejném sektoru " jedná se o vstupenku na sezení nikoliv stání.
Známý, Neznámý (navalachu318@gmail.com - Zlín)
8.6.2018, 18:24
Dobrý den, nechystáte se přivést na zkoušku Miloše Bubelu?
Děkuji


Odpověď:S Milošem jsem byli v kontaktu, pracovalo se s i s možností, že by přišel na zkoušku. Teď už je v Pardubicích...
Zlíňák_2 (maxak2006@seznam.cz)
5.6.2018, 14:57
Dobrý den,
Mohl bych se zeptat na to jestli bude nové logo a jestli nás čekají ještě nějaké posily?

Odpověď:Dobrý den, beran v logu se měnit s největší pravděpodobností nebude. Pokud by se objevil generální partner, jednáme o doplnění jeho jména k beranovi jako v případě Aukra. Situace kolem posil se vyvine podle financí a také podle toho, jak kluci zaujmou na zkoušce.
5.6.2018, 14:54
Dobrý den pane GM,
Možná je to hloupá a nehodící se otázka, ale kdybychom měly npř: 20 letého, úspěšného florbalového gólmana a chtěl by
zkusit hokej byl by přijat na zkoušku do přípravy nebo ne??

Odpověď:Dobrý den, v současné době to není možné ani v juniorském věku, natož u dospělých. Přeci jen je to jiný sport, byť s hokejkou.
Leonardo da Vinci (jsemtu.nejsemtu@gmail.com - Zlín)
5.6.2018, 09:05
Dobrý den, nepřemýšlíte nad znovu oslovením Marcela Petrana
Děkuji

Odpověď:Marcel má platnou smlouvu na Slovensku. Jinak naše obranné řady vidím velmi stabilní a konkurenceschopné v porovnáním se zbytkem extraligy.
4.6.2018, 12:48
Dobrý den Martine
Zajímalo by mě zda nějakým způsobem sledujete situaci kolem Martina Réwaye? Vím, že tento hráč pořád má pověst řekněme zlobivého dítěte slovenského hokeje, nicméně po srdečních problémech, které prodělal se nechal slyšet, že vezme v podstatě ”jakoukoliv nabídku, která mu umožní hrát a ještě lépe být lídrem týmu. Já si osobně myslím, že tento hrč to v sobě pořád má a přirovnal bych jeho situaci k té Juraje Mikuše, jenž dříve po dvouleté pauze od hokeje posílil Olomouc a nakonec se tam stal klíčovým hráčem mužstva. Myslím, že by nebylo špatné Réwaye pozvat na try - out, ale samozřejmě Vám nechci radit :-)

Mějte se a ať se daří!


Odpověď:O angažování Réwaye jsme neuvažovali. Myslím si, že je velký rozdíl mezi ním a jeho problémy a Jurajem Mikušem (o toho jsme naopak stáli).
Oldřich (oldrich.plachy@centrum.cz - Nový Malín)
4.6.2018, 07:51
Dobrý den Martine,
na soupisce A týmu nefiguruje obránce Martin Padrnos.Vy s ním letos do kádru nepočítáte?Děkuji za info a hodně štěstí při práci.

Odpověď:Dobrý den, Martin Padrnos je na hostování v Přerově a má střídavé starty zpět. Potřebujeme, aby byl hodně vytížený, hodně na ledě a věříme, že v Přerově si zahraje. Navíc je velmi pravděpodobné, že část sezony odehraje tady.
Zlíňák (huteefgde4@gmail.com - Zlín)
3.6.2018, 12:45
Dobrý den, jednáte stále s Kamilem Krepsem (případně s někým jiným) nebo už můžeme počítat pouze se zahraničními hráči na zkoušku?
Mimochodem gratuluji k získání útočníka Poletína, podle mého je přesně typem hráče kterého jsme potřebovali
Děkuji

Odpověď:Letos jsme s Kamilem nejednali. Kádr máme víceméně uzavřený, uvidíme, jak se ukážou kluci, kteří přijdou na zkoušku. Další posily se budou odvíjet od finanční situace.

Další stránky
123456>>