Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 661 odpovědí v této kategorii celkem.

Simon Janušák (janusak.s@gmail.com - Zlín)
17.9.2019, 18:59
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak hodnotíte začátek extraligy??? Já se musím přiznat, že jsem zklamán, i když dále věřím v obrat v našich výkonech. Největší problém vidím v produktivitě, vždycky tomu ten gól chyběl, navíc když si vezmete, že dva z našich tří gólů vsítili obránci.... Vy sám jste avizoval že případné posily resp. náhradu za Tomáše Fořta budete řešit podle začátku extraligy a ten jak víme moc slavný nebyl. Jak to tedy vypadá??? Pokud se skutečně chystáte někoho přivést kdy by tomu tak mělo být??? Zajímaví hráči jsou i v prvním lize především Vladimír Svačina, co on máte zájem? Ale jsou tu i další - T. Čachotský, Jan Maruna, Michal Poletín...atd. Pohyb hráčů z první ligy se nám vždy vyplatil. Bez angažmá jsou i extraligoví hráči. V souvislosti s hráči z Chance ligy mě zajímá ještě jedno jméno a to Jakub Kubeš. Občas mrknu na zápas Přerova nebo Poruby a právě Kubeš hrál excelentně i dopředu i dozadu. Nechtěli by jste ho v rámci střídavých startů zkusit???
Už je to nějakou dobu kdy jste na některý z dotazů ohledně 1. ligy odpovídal, že informace budete dodávat uceleněji a ono nic. Upřímně bych i já uvítal kdybych o hráčích které z první ligy můžeme využít věděl. Jestli je to jen trochu možné věnujte tomuto tématu na stránkách alespoň jeden článek.
Ještě bych se vás chtěl zeptat, jestli vzhledem k situaci v našich útočných řadách zůstane Roman Szturc. Mně osobně se jeho výkony zatím zamlouvají, má hlad po gólu a hraje pro soupeře nepříjemně. Jak to vidíte Vy???
Děkuji

Odpověď:Dobrý den, myslím, že je velmi předčasné hodnotit start extraligy po prvních dvou zápasech. Ano, výsledky nám radost nedělají, hra ještě není konsistentní celý zápas. Ve Varech jsme hráli dobře první polovinu utkání, s Vítkovicemi druhou, kdy jsme byli aktivní, měli kotouč pod kontrolou, jak trenéři chtějí. Jen ta produktivita. V nejbližších týdnech si musí hra i kádr sednout, takže rychlé změny neočekávám. Samozřejmě mapujeme hráče, které máme na střídavý start (tady opravdu máme rezervy v informacích) a hledáme někoho, kdo by nám případně pomohl. Roman si svou pozici taky hledá, myslím, že má ještě větší potenciál, než předvádí. Ale jak už jsem psal, na hodnocení je opravdu ještě brzy.
Milan (milanzlin@seznam.cz - Zlin)
7.9.2019, 19:26
Hezly den, mam tento dotaz, 11.kolo Zlin se Spartou Praha se hraje kdy ? Díky za odpoved, Milan

Odpověď:Dobrý den, v úterý 8.10.
Petr Šlajs (petrslajs@post.cz - Uherské Hradiště)
6.9.2019, 08:39
Dobrý den,

chci se zeptat jestli bude ve Varech hrát Herman? A Kolik měsíců bude chybět cca Kohler v Fořtem. A pokud se jedná o vážnější zranění, zda přivedete posily

Odpověď:Dobrý den, za všechny podobné dotazy odpovídám tady. Kuba Herman by měl ve Varech nastoupit. Bedřich Kohler má drobné zranění, léčba můžu trvat cca týden, jeho start do sezony úplně jistý není. Tomáš Fořt měl velmi vážné zranění a podle mých informací podstoupil v časných ranních hodinách operaci. Zatím nevíme, kdy se vrátí na led a očekávám, že to bude v řádu měsíců. Posily zvažujeme, bude záležet na ostrém startu extraligy.
Karel (Karels@seznam.cz - Zlín)
3.9.2019, 10:39
Dobrý den.
Zajímalo mě jestli je v extralize nějaký klub který momentálně nemá maskota a bohužel mě z toho vyšel pouze Zlín. V jaké fázi je výroba nového maskota? Je nějaká šance, že v téhle sezóně doplníme zbylé extraligové týmy a maskota mít budeme?

Odpověď:Dobrý den, přiznám se, že neznám situaci v jiných klubech. Náš maskot je ve výrobě a snad stihneme začátek sezony. Stejné je to s aplikací, která by měla také v nejbližších týdnech začít fungovat.
29.8.2019, 23:32
Dobrý den,
dle vašich slov máme nejsilnější sestavu za poslední 3 roky. Dle mého názoru je v podstatě stejná jako loni. Velké posily (Mallet, Jarůšek, Olezs, Lakatoš, Bukarts) zůstaly nepovšimnuty a nezkusily se ani žádní zahraniční hráči na zkoušku, na rozdíl od minulých let. A zmínění hokejisté také zamířili do klubů, které rozpočtově nepatří k těm bohatším.
Samozřejmě, zkoušíme náhradní golmany, taktika ještě není tak urputná jako v extralize a zkoušejí se nové formace hráčů. Ale z pěti přípravných zápasů vstřelit 7 golů znamená průměr hodně pod 2 goly na zápas (přesně 1,4). Útok očividně nefunguje tak, jak by měl. Nikdo z nás asi netuší, co změna trenéra s týmem provede a hlavně jaký bude mít vliv na výsledky. Loňská hra byla oproti předloňské sezóně podstatně kvalitnější, důvodem mohlo být to, že si herní systém trenéra Roberta Svobody ”sedl” už do těch správných kolejí. Také to mohlo být působením pane Šolce, který rozšířil trenérský štáb.
Nyní jste změnil pozici hlavního trenéra a p. Šolc za poměrně záhadných okolností odešel (do novin prohlásil, že ho odchod mrzí, tedy to zrovna na dobrovolný odchod nevypadá). Proto mne zajímá, jaká je vaše další vize ve zlínském hokeji když dle vašich tehdejších slov hlavními důvody akceptování nabízené funkce GM byla postava pana Šolce a stabilita klubu ve smyslu neměnit trenéry při každém neúspěchu. Trenér Svoboda dosáhl v podstatě maxima, kterého s tehdejší soustavou (jež je velice podobná současné) dosáhnout šlo.
Druhý dotaz je, jestli budete za pana Šolce hledat náhradu k doplnění trenérského štábu.

Přeji hezký den

Pavel

Odpověď:Dobrý den, rozhodně s vámi nesouhlasím ohledně kádru. Odešel pouze Tomáš Valenta, Edgars Kulda a přišli Lukáš Buchta, Bedřich Kohler a Rickard Palmberg, což jsou hráči kvalitnější. Takže kádr máme skutečně lepší. To, že si bude hra muset sednout, je jasné. I vzhledem k tomu, že jsme v žádný přípravný zápas nehráli kompletní, se bude sestava ještě tvořit. Ale hra nebyla špatná, jen produktivita nás trápila. Odpověď na dotaz: nebudeme hledat náhradu pro A tým. Povinnosti Jirky Šolce jsme si rozdělili já, Antonín Stavjaňa, který se tak stal sportovním manažerem a Martin Kotásek, který má na starosti administrativu.
Martin Janeček (marowak88@sezbam.cz - Zlín)
28.8.2019, 14:20
Dobrý den,
15.9. hrajeme podle rozpisu domácí zápas s Vítkovicama v 17:00. V ten stejný den hraje fotbalový Zlín od 15:00 se Spartou, takže tam bude hodně lidí. Neuvažujete o posunutí začátku aspoň na 17:30?

Odpověď:Dobrý den, zápas je přesunut na 17.30, později už se nám to nezdálo v neděli vhodné. Ve spolupráci a DSZO řešíme mimořádný spoj mezi stadiony, aby i méně pohybliví fanoušci oba zápasy stihli.
26.8.2019, 20:21
Dobrý den, pane Hostaku.
Jak to vypadá s výměnou lavic za moderní sedačky? Bude to ještě před očekávanou rekonstrukci a nebo se dočkáme až po rekonstrukci ZSLČ? Díky za odpověď a hodně štěstí do nové sezóny!

Odpověď:Dobrý den, sedačky se v dohledné době měnit nebudou. Podali jsme žádost o dotaci na MŠMT v rámci vypsaného řízení na opravy a údržbu sportovišť, ale neuspěli jsme. Takže sedačky budou bohužel až po rekonstrukci.
starydobryneznamy (starydobryneznamy@seznam.cz - Zlín)
24.8.2019, 12:23
Dobrý den pane Hostáku, chtěl bych se vás zeptat, zda budou na začátku extraligy nové fotky hráčů ?
Myslím tím fotky určené k promítání na kostce když se čte soupiska ? hodně hráčů ani fotky nemá nebo nejsou stejné ..... bylo by fajn udělat nové :-)

Měl bych ještě jednu otázku ... a to zda bude během extraligových zápasů opět tombola ?

Děkuji za odpovědi a přeji hodně zdaru do dalších dní.

Odpověď:Dobrý den, ano, fotky budou aktuální a kompletní. Tombola bude u vybraných zápasů, zhruba v polovině.
Michal (M.Brostik@seznam.cz - Rudice)
22.8.2019, 21:16
Dobrý den,
prosím Vás, směl bych se zeptat jak jsou na tom teď momentálně zranění kluci? (Palmberg,Pája Kubiš,Jirka Ondráček,Jakub Herman ) a po dnešním zápase s Kometou nedohrál ani Zdeňa Okál. Stihnou začátek extraligy? Moc děkuji za odpověď. Ať se Vám všem daří a děkuji za práci kterou pro klub děláte :)

Odpověď:Dobrý den, Jirka Ondráček už naplno trénuje, potřebuje dohnat kondici a hlavně zpevnit okolí achilovky. Kdy bude plně k dispozici ještě nevíme, ale start sezony je v této chvíli nejistý. Ostatní mají spíše drobné šrámy a od příštího týdne by měli být v pořádku. Předpokládáme, že v Olomouci budou hrát.
Jirka (jirbe61@seznam.cz - Zlín)
20.8.2019, 16:48
Dobrý den pane Hostáku. Budou k zakoupení dresy z přípravy, tj. bez reklam? A neměli by mít Bedřich Köhler a Freibergs jiné čísla dresů než je uvedeno na soupisce zde na stránkách, když 9 a 17 byly tedy vyřazeny na počest pánů Sedláka a Kožely..? Díky za odpověď.

Odpověď:Dobrý den, volně k zakoupení nebudou, pravděpodobně půjdou do aukce. Bedřich nosil 9, když ještě nebyla vyřazená a nechá si ji, bude posledním nositelem tohoto čísla. Ralfs bude mít 29, už jsem o tom psal.

Další stránky
123456>>
×
Dnes v   | Jun.
BK Mladá Boleslav
PSG Berani Zlín
×
Dnes v 12:00 | Dor.
PSG Berani Zlín
HC Olomouc