Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 775 odpovědí v této kategorii celkem.

31.3.2020, 11:37
Dobry den, jak to vypadá momentě se sponzorama? Co výplaty museli se oriznout? A může stát že rekonstrukce stadionu bude kvůli koronavirusu odsunata a nebo úplně zrušena kvůli penězům?

Odpověď:Dobrý den, situace kvůli vyhlášenému stavu je velmi komplikovaná. My jsme rádi, že smlouva s generálním partnerem PSG platí i pro další sezonu. Co se týče řady dalších partnerů, teď mají firmy opravdu jiné starosti, ale první kolo jednání chystáme, jen co se situace trochu uklidní. Ano, výplaty hráčů a trenérů jsme bohužel museli pokrátit do konce letošní sezony máme s hráči dohodu. Jsem moc rád, jak se k tomu kluci i trenéři postavili, ztrátu tak můžeme minimalizovat. Co se týče rekonstrukce, tak proces probíhá přesně podle harmonogramu, v této chvíli se připravuje projekt a nehrozí žádné zpoždění celého procesu.
Karel (karel@seznam.cz - Zlín)
25.3.2020, 12:53
Dobrý den Martine, když jste napsal, že situace je teď velmi kritická a nejistá, co se týče další sezony, co konkrétně to znamená? Máme se snad obávat nějakých existenčních potíží? A krom Vala a Ralfse máme i někoho jiného nepodepsaného ze současného kádru? A kolují informace, že by měl přijít Buky, ale hádám že vzhledem k situaci je to jen fáma... dejte nám fanouškům prosím vědět, ať víme, na čem jako klub jsme. Jsme v tom spolu. Díky

Odpověď:Dobrý den, situace pochopitelně není jednoduchá, velmi se mi líbí vaše poslední věta - ano, jsme v tom spolu. V této chvíli nejednáme s dalšími hráči, před podpisem jsou poslední smlouvy s většinou hráčů stávajícího kádru s výjimkou Vala a Ralfse. Díky dohodě s hráči a trenéry zvládneme ekonomicky současnou sezonu bez větších průšvihů a bez jakýchkoli dluhů. Co se týče té další, vidím stále příliš mnoho otazníků na odpověď, ale věřte mi, že společně uděláme všechno pro to, abychom sezonu zvládli sportovně i ekonomicky co nejlépe. S pomocí vás fanoušků a našich partnerů to dáme a třeba zase o kousek líp.
Veronika Pořická (poricka68@seznam.cz - Zlín)
24.3.2020, 18:44
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak a kdy plánujete prodej permanentek pro stávající permanentkáře . A jaká bude cena ? Vím, že teď je složitá doba, ale prosím aspoň o nějaké informace.
Děkuji.

Odpověď:Dobrý den, doba je opravdu složitá, ale intenzivně chystáme příští sezonu. Podpora stávajících permanentkářů pro nás bude klíčová, proto plánujeme zahájení prodeje v tradičním termínu - samozřejmě s ohledem na situaci, která se mění týden od týdne. Cena ještě není definitivně určena, ale podle mého by s největší pravděpodobností měla zůstat stejná jako v předchozích sezonách.
Juraj Benkovič (j.benkovic@yahoo.com - Zlín)
21.3.2020, 18:25
Dobry den pane Hostaku,

neuvazujete o moznosti usporat virtualni zapas, kde by si fanousci mohli koupit vstupenky pres internet a podporit tak klub v nelehkych casech? Tak jak to delaji jine kluby. Neco by se snad vybrat mohlo.

Odpověď:Dobrý den, o podobném zápase neuvažujeme. Vážíme si všech, kteří mají chuť klubu pomoci. V této probíhá aukce dresů, takže tam se můžete zapojit. A největší podporu klubu ukáží diváci, kteří si brzy koupí permanentky na příští sezonu. Klub v této chvíli potřebuje asi ze všeho nejvíc podporu od věrných fanoušků. Pro překonání této velmi nejisté doby to bude existenčně důležité.
Květoslav Čech (c.kvetos@seznam.cz - Žeravice)
16.3.2020, 19:42
Dobrý večer pane Hosták,mám takou prosbu nešlo by vyfotit maskota nebo změnit nějak logo na stránkách klubu ve smyslu nošení roušeka vyzvat tím fanoušky ,už to zřejmě přestává být legrace a je potřeba zapojit všechny síly aby to lidi přestali brát na lehkou váhu.Děkuji Čech

Odpověď:Dobrý den, omlouvám se všem fanouškům, že jsem teď trošku ve skluzu, co se týče odpovědny. Určitě současnou situaci nebereme na lehkou váhu, ona už je sama o sobě dost kritická. Váš podnět předám na marketingové oddělení. Děkujeme za podporu.
petr (petr@petr.cz - Zlín)
16.3.2020, 13:45
Dobrý den, pane Hosták,
chtěl bych se zeptat, jak to vypadá se smlouvou pro Valentine Claireaux?
I když vím , že v této dnešní těžké situaci pro nás všechny, tak to možná není jako priorita, ale myslím si, že by ho fanoušci rádi viděli i příští sezónu.
Děkuji za info a hlavně se všeci držte ve zdraví a ať jsou kluci v plné síle v další sezóně.

Odpověď:Val po dlouhých jednáních nakonec finální dohodnutou verzi odmítl.
František Petráš (fanulkapettas@seznam.cz - Zlín)
12.3.2020, 20:16
Dobrý den , pane Hosták chtěl bych se zeptat jestli jste nějak jednal z odchovancem Tomášem Rachůnkem ,kterému končí smlouva k Karlových Varech děkuji.

Odpověď:Dobrý den, nejednal.
kuba (drabecek68@seznam.cz - zlín)
4.3.2020, 21:41
dobrý večer chci se zeptat jak to vypadá se smlouvou Valentina clera děkuji za odpoved

Odpověď:Dobrý den, co se týče kádru - a tady odpovídám na řadu dalších dotazů - v této chvíli jsou všechna jednání přerušena. Situace je velmi nepříjemné vzhledem ke konci letošní sezony a velmi nejistá, co se týče té další.
Petr (peta1309@seznam.cz - Zdounky)
3.3.2020, 09:14
Dobrý den jak vypadá s dnešním zápasem ohledně korona virusu někteří lidi říkají že ať nechodíme že je ve Zlíně děkuji za odpověď

Odpověď:Dobrý den, nemáme žádné informace o nebezpečí ve Zlíně a okolí. Na základě rozhodnutí ČSLH se dnešní utkání proti Hradci uskuteční v běžném režimu a já doufám, že ve skvělé atmosféře.
Honza (Honza200x@gmail.com - Zlín)
29.2.2020, 21:09
Dobrý den, pane Hostáku,
je v plánu něco udělat s reproduktory na stadionu, třeba v rámci rekonstrukce? Často některý z nich nefunguje a i když ano, nejde skoro vůbec rozumět. Děkuji

Odpověď:Dobrý den, ano, akustika je v řešení v rámci rekonstrukce.

Další stránky
123456>>