Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 522 odpovědí v této kategorii celkem.

Laďa (ladacharvat61@seznam.cz - Skalička)
12.2.2019, 13:36
Zdravím.
Chci se zeptat, jaká je spolupráce klubu s fanclubem. Chápu, že třeba do Chomutova je to daleko, koneckonců z Moravy jsme dorazili 2, zbytek byli skalní fanoušci, kteří pracují poblíž Chomutova. Když jsme si chtěli koupit lístky do Třince, tak jsme zjistili, že do sektoru hostů se lístky neprodávají (lístky jsou pouze pro fanclub hostů), tak jsme si koupili lístky do jiného sektoru. Bohužel na zápas dorazilo málo zlínských fanoušků, bubny vůbec a sektor byl poloprázdný. Jezdíme do Třince pravidelně, ale poprvé jsme byli zklamaní, že fanclub v poslední době nám nedělá radost při výjezdech na venkovní utkání. Ještě větší šok pro nás fanoušky byl striktní zákaz pohybovat se v útrobách stadiónu ve zlínském dresu nebo se zlínskou šálou, popř. čepicí, pořadatelé postavili koridor, za který nepouštěli označené naše fanoušky, ale třinečtí fanoušci vesele chodili do našeho vymezeného prostoru. Další příklad byl při zápase v Praze, kde fanclub dorazil až v průběhu zápasu, atd. Mrzí nás to, jelikož hoši si zaslouží větší podporu na venkovních zápasech. Navíc paradoxně jsou prakticky všude levnější lístky než ve Zlíně. Věříme, že se hoši probojují do play off a chci se zeptat, jak to bude s lístky na venkovní zápasy pro zlínské fanoušky? Na domácí zápasy využíváme permanentky. Ševcům přejeme co nejvíce bodů do konce základní části a hlavně hodně radosti z hokeje.
Laďa a Hanka


Odpověď:Dobrý den, myslím si, že spolupráce je velmi dobrá. Vzhledem k nejednotnosti dvou sekcí to vůbec není jednoduchá komunikace. Já věřím, že stejně jako jsme stabilizovali finance a budujeme klub na nových principech i fanclub se přerodí.
Zvědavý fanoušek (zvedavy@gmail.com - Fryšták)
11.2.2019, 21:05
dobrý den, mám tři dotazy:
1) proč se peníze na dokument o hokeji vybírají od fanoušků? platí snad fanoušci za tu bídu tady málo?
2) lidi nejsou blbí jak si myslíte, takže jsem rád že se to nevybere očividně. Jen by mě zajímalo poslal jsem ze srandy 1kč, vrátí se mi když se nevybere celá částka a že se nevybere?
3) už dva kamarádi mi říkali že vám sem psali dva dotazy slušné a vy jste jim neodpověděl, proč???

Odpověď:Dobrý den,
1) Dokument vyrábí nezávislá agentura Post Bellum (mimo jiné tvořili série dokumentů "Paměť národa") a přišli s nápadem oslavit takto 90 let hokeje ve Zlíně. Zdá se nám to jako velmi pěkná iniciativa, proto projekt podporujeme. Jednak jsme přispěli ze svého (hráči i vedení) jednak se snažíme podpořit jejich crowdfundingovou aktivitu třeba na kostce.
2) My nic nevybíráme ani nevracíme. Pokud máte o projekt zájem, budeme rádi, když ho podpoříte. Myslíme si, že zlínský hokej si zaslouží důstojný dokument.
3) Dotazy odpovídám, když mám chvilku času a v pořadí, v jakém se mi zobrazují (což není chronologicky). Takže k vámi zmíněným dotazům jsem se ještě nemusel dostat. Dále neodpovídám na každý dotaz s podobnou tématikou, takže duplicitní dotazy mají jen jednu odpověď. Také se stalo, že dotaz se mi vůbec na rozhraní nezobrazil. A pokud někdo jenom vyjadřuje svůj názor a na nic konkrétního se neptá, není na co odpovídat. K tomu slouží různá fora.

Pánešek (maxonator39@gmail.com - Zlín)
9.2.2019, 22:12
Dobrý den, nedávno jsem četl, že by se pan Stavjaňa měl stát naším novým trenérem, ale co je na tom pravdy to netuším

Odpověď:Dobrý den, také jsem tuto spekulaci slyšel. A spekulace nemá cenu komentovat, to už jsem psal mnohokrát.
Lukas H. (lukas.hromnik@seznam.cz - Zlin)
8.2.2019, 23:17
Pane Hostaku, chtel jsem se zeptat proc pri vyveseni dresu petra cajanka nedostala jeho rodina skybox nebo nejake vip prostory? Myslim si ze techto hracu jqko je cajda bychom si meli hodne vazit a minimlne jim zaridit skybox na udalost kdy se vyvesuje jeho dres po tom vsem co pro zlinsky hokej udelal. Lukas

Odpověď:Dobrý den, skybox jsme Petrovi samozřejmě nabídli, zvolil jinou variantu pro své pozvané hosty.
Aleš Heřmánek (alfzmelmeku@seznam.cz - Přílepy)
6.2.2019, 11:17
Dobrý den, pane Hostáku.
Když jste odtajnili na konci ledna, kdo by nás měl ”posílit”, narazil jsem na následující názor, který se mi velmi líbil:
Po PSG Berani Zlín dnes odtajnili další spolupráci s prvoligovými týmy.
-Nově budou mít střídavé starty do Zlína Petr Kanko, Darek Hejcman, Antonín Bořuta, Jiří Zdeněk, Jan Dufek a Jakub Navrátil.
-Nic proti těmhle klukům, myslím si osobně, že z hráče jakým je Darek Hejcman může vyrůst podobný typ hráče jako Robert Říčka. Nebo z Jakuba Navrátila, teprvé 19-letého útočníka, druhý David Šťastný, ale aktuálně od nich nemůžeme čekat, že nás budou táhnout do play off.
-Antonín Bořuta u nás působil 2 roky zpět tuším? A jeho výkony nebyly ideální a spoustě fanoušků se nezamlouval a putoval zpět do Znojma výměnou za D. Řezníčka, kterému tenhle ”skok” do Znojma velmi prospěl.
Jen pro připomenutí úryvek článku ze včerejšího rána „Bavíme se o hráčích z extraligy, kteří nemají odpovídající zápasové vytížení nebo potřebují trochu probudit v kariéře. Jsou to hráči s nějakou historií, nechceme sem někoho přivést jen proto, abychom zalepili díru,“ podotkl Šolc. To že to nevyšlo, jste však v předchozích odpovědích vysvětlil.
Můj dotaz je následující: Jakub Navrátil v 19-ti letech v Přerově 43 zápasů (11 golů + 12 přihrávek), Jan Dufek 21 let v Porubě 29 zápasů (8+13), to jsou docela zajímaví hráči hlavně do budoucnosti. Dostanou příležitost v této sezóně a udělá se něco pro to, aby je do budoucna nestáhl někdo jiný? A dostanou příležitost i další hráči se střídavými starty? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:Dobrý den, jak vidíte, zmíněné hráče máme v hledáčku, sledujeme je a v této chvíli jsou u nás na střídavé starty. Jak budou nebo nebudou nastupovat už jsem popisoval. Co se týče další sezony, kromě zmíněných mladíků chceme zapojit i naše mladíky (Werbik, Václavek, Dluhoš, Hamrlík), navíc se kádr teprve bude tvořit. V širším kádru by příležitost dostat mohli.
fanoušek (abcd@qmail.com - zlin)
6.2.2019, 10:12
dobry den, pane Hosták předem dotazu vám dekuji za praci co delate pro zlinsky hokej.Tak že první otazka směřuje na vas zda budete ve vedení Zlinskeho hokeje pokračovat i v příští sezoně (osobně doufám že ano protože bez vas by jsme byli už davno v 1-lize)???a druha otázka zní jestli jste nezkoušeli jednat s R.Bukartsem nebo evidentne jeho vykony v Třinci nebyli takove co od něj čekali když ho vyměnili do sparty.Ješte jednou vám děkuji a přeji hodně uspěchu.

Odpověď:Dobrý den, zatím neplánuji vedení klubu opustit. Po těchto dvou sezonách je konečně možnost posunout organizaci směrem, kde bychom ji všichni rádi viděli. Jednali jsem s Třincem, který nechtěl žádného hráče uvolnit ani s námi trejdovat.
Julek (jullius@seznam.cz - Zlin)
4.2.2019, 19:52
Dobrý den,
Proč nejde koupit sektor I? Pro koho je tenhle sektor určen? Kvůli bezpečnosti asi ne když jsou tam každý zápas diváci.. Děkuji za odpověď.

Odpověď:Dobrý den, sektor I je jako nejméně prodávaný určen pro klubové účely (např. rodinní příslušníci hráčů...)
Pavel Mandát (M.577@seznam.cz)
4.2.2019, 13:46
Dobrý den
Zajímalo by mě jak se díváte na otázku přímého extraligového sestupu/ postupu., která se v posledních dnech dost řeší. Z mého pohledu jde o další nedomyšlený krok v podání pana Krále, který by našemu hokeji neprospěl, stejně jako se ukázalo být nesmyslem uzavření 1. ligy. V druhé nejvyšší soutěži minimálně 80 procent klubů na postup ani nepomýšlí a dokonce ani pomýšlet nemůže, protože jsou to pouze farmy. Jinými slovy máme v 1 lize pouze 4 kluby momentálně, které můžou reálně pomýšlet na postup a tento počet se dle mě v budoucnu spíše sníží než zvýší, i vzhledem k výše uvedeným argumentům. A teď si představte tu situaci, když by některá z daných farem ”haluzí” vyhrála některý ročník a získala si právo účasti v nejvyšší soutěži, přičemž vyloučit takový scénář rozhodně nemůžeme. Pak by samozřejmě nemohla ani nechtěla nejvyšší soutěž hrát, což by vedlo k jednání, kdo od ní licenci převezme a tak dále. To by z mého pohledu rozhodně neprospělo jakési důstojnosti našeho hokeje. A nutno říci, že podobné scénáře se v nedávné minulosti odehrály ve fotbalu viz tuším příklad Táborska a vždy to dle mě bylo nedůstojné. Proto si myslím, že prosazovat přímý postup a sestup v extralize je v momentě, kdy o ní může z nižší soutěže uvažovat minimum klubů hazardem.


Odpověď:Dobrý den, já jsem zastáncem současné široké baráže. Je možná trošku krutá vůči prvoligovým klubům, ale je to atraktivní soutěž s dobrou diváckou kulisou. Podobnou soutěž jsem zažil ve Švédsku a pokaždé to byly nejtěžší zápasy v sezoně. Možná by stál za to i experiment s uzavřením profesionální extraligy, což svazu navrhujeme. Zkouší to například ve Finsku, bude zajímavé sledovat tamní vývoj.
Stanislav Sýkora (sykorky@volny.cz - Zlín)
3.2.2019, 18:44
Dobrý den,
tak po posledním utkání neměl pan Svoboda hráčům co vyčítat. Dnes to bude asi stejné. Takže najdeme, kdo za tu hrůzu může. Představme si situaci: Parta řekněme fasádníků z PSG nedodělá nějakou plánovanou práci. A investor nezaplatí PSG značnou sumu za nedokončení díla. A PSG nedá peníze na hokej. (Fasádníkům nelze nic vytknout, snažili se, ale...) A pánové Honejsek Svoboda a další nedostanou výplatu. A nikdo za to nemůže.
Chci tím jen říct. že za snahu se neplatí. A navíc, když ta snaha není ani tak zřejmá.
Nebo snad je někdo vinen? Trenér za nemotivování a nepřipravenost hráčů? Nebo pan Šolc, že nečiní jak by měl. Kdo tedy? A nebo jsme již rezignovali na play off a nějak to dofušujeme do konce ročníku,,
Stanislav Sýkora
Píši to na začátku druhé třetiny za stavu 3:0. A myslím, že bude ještě mnohem hůř

Odpověď:Dobrý den, jsem rád, že jste se mýlil a kluci ještě zabojovali. Nicméně i tak by bylo co vytýkat. Třeba první třetina, ve které jsme se na ledě ztráceli.
František (filooooo@seznam.cz - Zlín)
3.2.2019, 18:33
Dobrý den,mám dotaz,nebylo by lepší místo x hrácu co jsou nekde na hostování,je prodat a koupit za ne dva kvalitní utocníky,co by nam pomohli v produktivite?Jinak mám obavy,že Zlínský hokej pujde stále níž a níž,to nechceme nikdo.
Třeba o Horákovi jsem vůbec neslyšel,nevím zda vůbec hraje,na co drzet Matejícka,Gaga,Padrnose,Sturalu a další jen do počtu.

Odpověď:Ano bylo, ale to už jsem komentoval. Kromě Tomáše Štúraly jsou ostatní hráči na hostování, zůstávají našimi kmenovými, ale jejich platy přebírají jiné kluby a my je máme k dispozici formou střídavých startů.

Další stránky
123456>>