Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 574 odpovědí v této kategorii celkem.

Miroslav (mjvp@centrum.cz - Kelč)
18.4.2019, 08:56
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, co je s Robertem Říčkou, jakoby se po něm zavřela voda, neobjevoval se ani ve Spartě v poslední části sezóny. A jak je reálný jeho návrat do Zlína? Děkuji.

Odpověď:Dobrý den, návrat Roberta Říčky do Zlína v této chvíli neřešíme.
Jiří (ferki@gmail.com - Zlín)
10.4.2019, 18:23
Dobrý den, plánujete v létě vyzkoušet zase nějaké lotyšské hráče?

Odpověď:V této chvíli neplánujeme.
David (davidbenes1982@seznam.cz - Zlín)
10.4.2019, 14:50
Dobrý den,
chtěl bych znát váš názor na situaci ohledně vyřazení klubů Havířova, Vsetína a Přerova z extraligy juniorů, jelikož nemají status akademie. Navíc se pravidla měnily v průběhu soutěže. Je skutečně tak velký rozdíl ve fungování klubů se statusem akademie a bez něj, nebo jak tvrdí zástupci a hráči dotčených oddílů, výrazný rozdíl například mezi fungování Vsetína a Zlína není? Co si myslíte o snaze klubů hnát tuto kauzu až k soudu? Rozumíte jim?
A ještě jedna otázka Bude konečně letos v přípravě derby se Vsetínem, nebo tento zápas pořád považujete za Disneyland a budou se opět hrát tuctové zápasy se Znojmem, Zvolenem a Jihlavou?


Odpověď:Dobrý den, klubům rozumím, že jsou touto situací zaskočeny. Faktem ovšem je, že před sezonou byly tyto kluby administrativně do extraligy juniorů dosazeny, teď jsou zase vyřazeny, což působí hodně nešťastně. Svaz by měl pracovat s vizí na delší období, tyhle změny ze sezony na sezonu nikomu neprospívají.
Přípravné utkání se Vsetínem je v našem plánu, v této chvíli se dolaďuje termín.

Stanislav SDýkora (sykoprky@volny.cz - Zlín)
8.4.2019, 15:13
Dobrý den, uvedl jste, že změny ve vedení se nebudou týkat pozice sportovního managera. Ale když se podíváme na efektivitu loňského doplnění mužstva, vidíme, že z pěti nákupů byl trochu efektivní jen jeden. (Pokud neberu Jihlavu a Vítkovice). To moc nevypovídá o dobré a prospěšné práci pro naše mužstvo. Možná se ale pletu a letos uvidím??
Stanislav Sýkora

Odpověď:Dobrý den, dovolím si nesouhlasit. Loni v přestupovém období jsme měli velmi skromné možnosti a podle toho doplňovali kádr. Veškeré významné posily konzultuji s panem Šolcem já i trenéři, kteří měli, mají a budou mít významné slovo. Jen do posil z první ligy jsem prakticky nezasahoval (Dufek, Krejčík, Anděl, Zbořil, Novotný i Čachotský byli přínosem). Vyloženě se nepovedl pouze příchod Michala Poletína. Jakubové Sedláček, Herman a Šlahař odvedli velmi dobrou práci. Stejně tak Edgars Kulda hrál podle toho, co jsme od něho očekávali. Mrzí mě, že se lépe neprosadil Nicolas Werbik, ale myslím si, že jeho čas ještě přijde. A ano, všichni věříme, že to bude letos ještě lepší. :-)
Alex (alexik@gmail.com - Zlín)
7.4.2019, 16:52
Dobrý den, chápu, že toho máte plno a asi proto jste přehlédl můj původní dotaz. A tak se zeptám ještě jednou. Jak se vyvíjí situace kolem hráčů kteří nemají smlouvu? Kdo zůstane spíše, koho by jste v kádru pro příští sezonu přivítal Vy? Je teď stanovisko na hráčích nebo klubu???
Ještě by mě zajímalo co Honza Dufek. Zůstane???
Děkuji

Odpověď:Dobrý den, dotazy odbavuji postupně a na hráče je v této chvíli ještě brzy. Situaci budeme zveřejňovat postupně. Kdo zůstane v kádru je hodně na klubu a diskuzi s trenéry.
Milan (milannody@seznam.cz - Ivanovice na Hané)
28.3.2019, 19:13
Dobrý den je alespoň nějaká šance na návrat Bukartse?

Odpověď:Dobrý den, není pokračuje ve Spartě.
petr (petrrachik@gmail.com - Zlín)
27.3.2019, 15:54
Dobrý den, jaká je ekonomická situace klubu???

Odpověď:Dobrý den, přes potíže, které jsme měli s naplněním rozpočtu, dopadla sezona velice dobře. A já pevně věřím, že příští budeme mít vyšší rozpočet na hráčský kádr.
Fanoušek (fretakria@gmail.com - Zlín)
25.3.2019, 20:06
Dobrý den, proběhnou nějáké změny ve vedení klubu??? Mluví se o hledání nového sportovního manažera. A že pan Šolc zůstane jednatelem. Můžete alespoň shrnout možné výsledky???
Fandíme do příští sezony

Odpověď:Dobrý den, změny se nebudou týkat pozice sportovního manažera pro A-tým a já předpokládám že ani generálního manažera. Vše ostatní je v řešení.
Známý Neznámý (jsemtunejsemtu@gmail.com - Zlín)
25.3.2019, 20:01
Dobrý den, děkuji, že se nám fanouškům věnujete, vážně si toho moc vážíme.
Zajímalo by mě jaké jsou Vaše plány s Nicolasem Werbikem. Nebo abych byl úplně přesný - zůstane??? Když jsem ho viděl v Jihlavě všiml jsem si že se našel na centru. Nejen, že mu začaly naskakovat body, ale marný nebyl ani na vhazování. A já jsem čekal kdy si ho povoláte. Stalo se a já si říkal super. Ale on hurá zpět na křídlo. Vím, že mezi centry jsme zrovna neměli problémy, ale podle mě to stálo za ten risk. Takže jak dál??? Předpokládám, že Jihlava má o něj také zájem.
Už jsem se ptal, ale možná jste mou otázku přehlédl tak se zeptám ještě jednou: Jaký je důvod nezveřejnování délky smluv s hráči???

Odpověď: Dobrý den, ke kádru už jsem psal. Co se týče smluv a zveřejňování jejich délky. Přijde mi nepraktické zveřejňovat detaily smluv, protože většina obsahuje různé opce a možnosti výpovědi po jedné či více sezonách, tudíž by bylo složité to rozklíčovat.
Jiří Gromus (jirig63@seznam.cz - Kolín)
20.3.2019, 13:21
Dobrý den pane Hostáku,
vím že to sem asi nepatří, ale mohl by klub zveřejnit tuto informaci?

NALEZEN MOBIL.
Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory ”B” a ”C”. Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

Odpověď:Dobrý den, omlouvám se, že to dávám až teď. Snad někomu pomůžeme.

Další stránky
123456>>