Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 749 odpovědí v této kategorii celkem.

František Petráš (fanulkapetras@seznam.cz - Zlín)
22.1.2020, 15:14
Dobrý den ,pane Hosták chtěl bych se zeptat jestli jde někde na internetu zjistit jaký hráč má jakou délku smlouvy a kdy mu končí nebo je to pouze věc vyšší odboru jako jste vy, děkuji za odpověď

Odpověď:Dobrý den, poměrně aktuální informace má většinou server eliteprospects.com
21.1.2020, 20:24
Dobrý den, myslel jsem, že do rekonstrukce ZS bude zahrnuto i podzemní parkoviště, které bylo ve vizualizaci umístěno mezi Datart arenou A ZSLČ a vedle ZSLČ PSG arenou. Proč tomu tak nebude a nepřibudou nová parkovací místa jak u každé moderní haly?

Odpověď:Dobrý den, toto parkoviště bylo v původním projektu. Podle nové schválené studie podzemní parkoviště není součástí rekonstrukce ZSLČ. Hlavní důvod je ekonomický, stavbu by to velmi zdražilo.
21.1.2020, 16:28
Dobrý den, zajímalo by mne jestli ještě do konce ledna uděláte nějakou změnu v našem kádru. Třeba i s hráči 1.ligy.
Loni jsme se dočkali alespoň seznamu hráčů na střídavý start. Doufám v to i letos. Navíc se nám to v případě Dufka dost vyplatilo. Skusíte nějakého vytipovaneho hráče zapojit i letos?
Děkuji a fandím Vám, hurá do playoff

Odpověď:Dobrý den, ano, podobný seznam máme i letos a určitě jsou tam zajímavá jména. Zatím ovšem není jediný důvod do stávajícího kádru zasahovat.
Jiří Batěk (spaidy96@gmail.com - Zlín)
21.1.2020, 11:57
Dobrý den. Četl jsem že po rekonstrukci stadionu nebude možné během utkání jít ven .To ani o přestávce si nebude možné jít zapálit? To se lidem nebude moc líbit vždyť je venku vždy narváno .

Odpověď:Dobrý den, nevím, kde jste podobné informace získal, absolutně se nezakládají na pravdě. Při rekonstrukci se počítá s kuřáckými zónami pro dostatek lidí.
21.1.2020, 01:18
Dobrý den pane Hostáku,

byl bych velice rád, kdybyste nám ozřejmil situaci s kádrovým složením na další sezónu.
Ke konci ledna vyprší uzávěrka přestupů, která se nás, předpokládám, příliš netýká.
Jen pár hráčů má u nás smlouvu na další roky. Tým nyní šlape nad očekávání dobře, po výměně hlavního trenéra asi není důvod pochybovat o potenciálu mužstva. A bylo by, z mého hlediska, nesmyslem posilovat či oslabovat tým změnou kádru. Výborné bruslení, zatím velice dostačující fyzický fond a probuzená střelecká produktivita dělají ze Zlína obávaného soupeře pro každý extraligový tým (snad vyjma Liberce). Jestli si můžu dovolit, v tom je právě síla mužstva - žádná hvězda ani reprezentant, žádný veterán NHL, nýbrž vyrovnané (a i často promíchávané) útoky čtyř pětek, z níž pokaždé jiná rozhodne zápas a přiřkne nám body. Síla mužstva je dostačující, spíš trenérům nezávidím rozhodování týkající se obranných řad až se uzdraví marodi. Novotný dokázal, že na extraligu má. Důraz nepostrádá a obrací rychle hru dopředu. Naproti tomu je Gazda opravdový talent, který v budoucnu může mít i reprezentační cíle. Buchta je zase nenápadný a defenzivní typ obránce, který je ale spolehlivý (podobný typ jako Dalibor Řezníček).
Tedy co Claireaux, Honejsek, Fryšara, Šlahař, Ference a Freibergs - s kým z nich jste podepsal nové smlouvy? Jak vypadá sestava na další sezónu, která nás snad v extralize nemine a která se (i v případě logicky sportovně NEUZAVŘENÉ soutěže) bude v Zlíně hrát?


Hezký den

Pavel


Odpověď:Dobrý den, už jsem odpovídal, podobných dotazů je více. Pracujeme na udržení kádru v současné podobě a postupně budeme zveřejňovat prodloužení smluv. Zatím jsem domluvení s Tomášem Fořtem a uplatnili opci u Jana Dufka.
Filip (Mar21@seznam.cz - Tasov)
20.1.2020, 23:27
Dobrý den chtel bych se zeptat jestli jsou jeste listky na domaci duel s Libercem

Odpověď:Dobrý den, zcela jistě není vyprodáno, takže by měly být.
Ondra (klasikk@seznam.cz - Zlín)
20.1.2020, 21:16
Ahoj Martine. Plánujete ještě do konce ledna nějaké posílení uz tak úzkého kádru? Nabídnete smlouvu Valentinovi, kdyz v nějakém rozhovoru říkal že by u nás rád zůstal déle. A co Ralfs kterému končí smlouva? Jednate s ním o nové? Má zájem u nás zůstat?


Odpověď:Dobrý den, do konce ledna změny neplánujeme, tým šlape a není důvod do něho sahat. Totéž platí pro příští sezonu, kdy se pomalu rodí rozpočet a rozbíhají jednání s hráči o nových smlouvách. Rádi bychom v rámci našich možností udrželi kádr pohromadě a co mám informace, tak všichni kluci to mají podobné.
Karel (Kaja25@seznam.cz - Zlin)
16.1.2020, 12:08
Dobrý den, nezasloužil by si náš nejlepší junior dostat prostor i v extralize? A nemyslím tím nějakých 7 minut, že by dostal třeba i 15 minut na zápas? Přijde mi, že málo zapojujeme juniory, nějaké mladší tam máme, ale už věkem nepatří mezi juniory. A nemůžete napsat, že na to nemá nebo něco takového, když se nezkusí. Jak se k tomu stavíte vy?

Odpověď:Dobrý den, je to otázka spíše pro trenéry. V každém případě náš v současnosti nejlepší junior nastupuje pravidelně a má slušný icetime.
Irena Ondrová (irenaondrova@seznam.cz - Zlín 4)
15.1.2020, 13:01
Dobrý den.
Prosím o informaci: Stal se v loňském roce bývalý hráč Miroslav Chalánek členem síně slávy Zlíns. hokeje / případně kdy přesně/.
Děkuji za odpověď.

Odpověď:Dobrý den, ano pan Chalánek je členem Síně slávy zlínského hokeje.
Tomáš Hlavica (tomas.hlavica@gmail.com - Zlín)
15.1.2020, 11:52
Dobrý den,
nosím v hlavě pár připomínek a nápadů, takže tady jsou :-)
1) Proč ihned po zápase obsluha kostky vynuluje skóre? Probíhá děkovačka, lidé jsou plní dojmů z utkání a na kostce svítí 0:0, přestože tam jsou stále loga obou týmů. Vypadá to divně.
2) Připomínka k děkovačce: letos se pěkně chytla děkovačka, kdy se fanoušci drží kolem ramen. Nešlo by trochu ”pošťouchnout” hráče, aby se přidali? Marně čekám několik měsíců, ale stále nic - až posledně to kapitán se dvěma spoluhráči zkusil, ale nikdo se nepřidal. Bylo by to pěkné ;-)
3) Za stáním je na několika místech protrhlá síť, mohlo by to být nebezpečné. Až u mantinelu, přímo na ose hřiště a kousek vedle.
4) Na blogu zabývajícím se designem dresů jsme se letos umístili na 2. místě: http://www.dresblog.cz/2020/01/03/zebricek-dresu-hokej-2019/ Souhlasím s autory žebříčku, že naše dresy jsou jedny z nejpovedenějších v lize, jen kdyby se zapracovalo na těch hrozných izolepách kolem štulpen - dost to kazí celkový dojem. Co s tím dokáže vyrobit např. takový Tomáš Fořt, to je úplné výtvarné dílo :-D

Jak vidno, ”důležitost” mých dotazů plně odráží to, že jsme se odpoutali od posledního místa a je čas řešit ”blbosti” :-) Díky za reakci.

Mějte se a Ševci, do toho!


Odpověď:Dobrý den, vaše dotazy beru spíše jako podněty, které předám dál. S dresy jsem velmi spokojen, i mně se líbí.

Další stránky
123456>>