Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 399 odpovědí v této kategorii celkem.

František (filooooo@seznam.cz - Zlín)
11.12.2018, 20:22
Dobrý den Martine,nechci nikomu mluvit do jeho práce,tím myslím trenerske,ale opravdu nechapu zarazení Jakuba Slahare do 4.rady,když byl tak produktivní ve 2.utoku.Ja chápu,že nejaka sehranost s Ockem v príprave byla,ale to je již pryč,spíše by se Zdenek mel rozehrát ve 3 ci 4.utoku,verím,že s príchodem Jakuba znovu do 2.rady nase produktivita stoupne,dekuji.

Odpověď:Každý fanoušek je tak trošku trenér, tak mluví do sestavy. Kuba v posledních zápasech nehraje zdaleka tak dobře, jako na začátku sezony, bohužel. Takže rozhodnutí nechme na trenérech.
Filip (lolbuk@seznam.cz - Batovka)
10.12.2018, 22:36
Dobrý den pane Hostáku,
jistě jste viděl zápas v neděli, kde byl mezi Kometou a Zlínem rozdíl třídy. Moc Vám děkuji za práci tady a pro klub, ale s výhledem úspěšné sezony bychom ještě potřebovali posílit a to jak v útoku, tak v obraně. Víme, že srdíčkem jde porazit každý, ale ne pravidelně porážet. Hledáte stále někoho? Nebo je kádr definitivně uzavřený a zásah by se děl jenom pokud by bylo někoho potřeba nahradit vinou zranění? A pokud nehledáte, tak bych měl dotaz, na který jistě nemusíte odpovídat, je to klubová věc. Máme v rozpočtu ještě nějaké místo nebo by jsme se další posilou dostali do výrazně finančně náročnější situace?

Děkuji
Filip

Odpověď:Dobrý den, rozdíl jsem viděl hlavně v herní pohodě. Naši kluci mi přišli takoví zaražení - možná na ně dolehla atmosféra plné haly, možná soupiska soupeře. Nakonec nás porazil brněnský čtvrtý útok, což je trošku paradox.
Co se týče posil, tak v první řadě je nutno říct, že jsme poprvé v sezoně kompletní, takže trenéři mohou řešit aktuální formu hráčů a jejich užitečnost pro tým jak z krátkodobého hlediska, tak dlouhodobého. Do obrany posilu rozhodně nesháníme, i když není vyloučeno, že nějaké změny budou. Co se týče útoku, někteří nehrají v optimální formě, snad se do ní postupně dostanou. Kádr řešíme pravidelně, zrovna dnes jsme měli poradu s trenéry. Pokud se naskytne vhodný hráč, který by zapadl do týmu a měl potenciál být posilou, nebudeme váhat. Na druhou stranu já věřím tomu, že současný kádr má velký potenciál už v letošní sezoně. Takže posilování za každou cenu není žádoucí, ale vhodný útočník může ještě přijít.

Berani (hokejicek@se.cz - Zlin)
9.12.2018, 22:58
Dobrý den, pane Hostak zajímalo by mě jaký máte názor na naše fanoušky co se týče zápasu s Kometou jak se zachovali k L. Kašikovi (piskot, bučeni a pořvavani že je díra.... Atd) myslím že to bylo vůči němu nevkusne neboť on nás držel několik sezón nad vodou a vychytal nám titul. Osobně jsem čekal že ho přivítají jinak i když samozřejmě je mezi kluby ryvalita.

Odpověď:Dobrý den, z mého pohledu to nebylo až tak dramatické. Také jsem čekal jinou reakci, přeci jen byl Libor velkou osobností našeho týmu v posledních sezonách. Ale každý na to může mít svůj názor.
Vhh (jssjsn@sjsjs.cz - zlín)
9.12.2018, 19:32
Dobrý den sháníte stále nějaké posily?!
A to že Poletín nehrál proti kometě znamená že jste ho vyřadily ze sestavy a nebo byl zraněný?

Odpověď:Dobrý den, o posilách už jsem psal. Michal nebyl zraněný.
MP (mjvp@centrum.cz - Kelč)
5.12.2018, 20:24
Dobrý den pane Hostáku,

Vaší práce si stále více vážím, myslím, že pro klub bylo velkou výhrou Vás angažovat. To pro začátek. Je mi jasné, že dotaz, který Vám dnes posílám, není určen pro Vás. Nicméně se ptám, to opravdu je Zlín (vlastně sponzoři klubu) na tom tak špatně, že si nemůže dovolit koupit alespoň jednoho super střelce, či obránce za sezónu? Poslední dobou dost často čtu, jaká hvězda zas posílila, Brno, Třinec, Plzeň...., jen u nás se neděje nic!!! Je to jen k vzteku. Na závěr ale musím říct, že na to, jaký máme kádr (teď to ale nemyslím nijak pejorativně) , jsme na tom ještě hodně dobře. Přiznám se, že jsem čekal potácení se kolem posledního místa....

Hodně štěstí přeje M.P.

Odpověď:Dobrý den, odpověděl jsem v předchozím dotazu. Tady jen přidám takovou doušku. Přivést jednoho střelce není vůbec naše cesta. Jeden hráč tým nedělá, ale může zamávat s jeho chemií. A navíc, tím, že přivedeme hráče, který dal jinde a jindy spoustu gólů a tvrdě ho zaplatíme, vůbec neznamená, že je dá příští rok za nás zase (spoluhráči, forma, změna bydliště, rodinné vazby atd.). Takže ideálně návrat místních kluků, kteří se prosazují jinde, a není jich málo.
Petr Křůmal (petr.cumel@centrum.cz - Březolupy)
4.12.2018, 08:52
Dobrý den pane Hostáku,zajímalo by mě jestli se budou prodávat lístky na nedělní zápas s Kometou v předprodeji na pokladnách stadionu o den či dva dříve než bude zápas.
Děkuji za odpověd Petr K.

Odpověď:Dobrý den, pokladny se dříve otevírat nebudou. Předprodej probíhá online a díky Ticketportálu i na všech stáncích Sazky.
Martin (martinhampala@seznam.cz - Uherské Hradiště)
3.12.2018, 15:23
Dobrý den
Nejdřív pochvala nová kostka je opravdu povedená všechno jde vidět, ale reklamy jsou strašně nahlas hlavně ta ryba od Avonetu.
Reklamy byly na utkání s Vítkovicemi a Sartou na normální hlasitosti, nebyly skoro slyšet a to podle mě všichni ocenili. Nešli by prosííím trochu stišit nikoho nezajímají a hlavně je všichni známe nazpaměť.


Odpověď:Dobrý den, s kostkou neustále pracujeme a bez reklam se neobejdeme, to asi chápete. Sladit jejich hlasitost je jeden z našich úkolů v řešení.
Josef (josefbelik14@gmeil.com - Vacenovice)
3.12.2018, 14:44
Dobrý den pane Hosták,
připojil bych se k dotazu ohledně uzavírání vrat na ZS, zda by nestačilo mít otevřeny jen dveře z přední části ? Je tu pěkná kosa a fanoušci, mimo nás věrných, moc chodit do takového prostředí nebudou. Zvláště když ani hra není moc na rozžhavení, ikdyž zásluhou Sedla, štěstí a pár bojovníků super bodujeme. Snad se přidají i ti dosud ”neviditelní” (např. Honejsek).
Ještě bych měl dotaz : v minulosti dotvářela atmosféru na ZS (nebo i před ZS) před zápasem a o přestávkách dobrá hudba. Nyní pouze o přestávkách reklamy. Kde je problém ?
Díky za Váš čas a přeji všem všechno nej.
Josef

Odpověď:Dobrý den, vrata jsou tak trošku na vás fanoušcích. Je tam sice pořadatel, ale není to vrátný, který by za každým člověkem zavíral. Program přestávek včetně hudby, soutěží apod. neustále řešíme a diskutujeme.
2.12.2018, 22:08
Jak je ma tom Kuba Herman?

Odpověď:Dobrý den, Kuba se pomalu vrací do plného zatížení. Předpokládáme, že tento týden už by mohl nastoupit.
Blanka (blkan@sznam.cz - Zlín)
2.12.2018, 13:40
Co znamená když je někdo na hostování bez souhlasu mateřského klubu?
David šťastný je pod smlouvou stále u nás? Nebo byl vyplacen?

Odpověď:David má smlouvu v Mladé Boleslavi, která nám za něho zaplatila částku na roční hostování. Je tudíž dle ČSLH stále naším hráčem.

Další stránky
123456>>