Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 324 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš (thzlin@seznam.cz - Zlín)
15.10.2018, 11:01
Dobrý den, pane Hostáku,
v návaznosti na dobrou zprávu, že se konečně dočkáme nové kostky, bych se rád zeptal na to, jestli se s novými možnostmi můžeme těšit na vylepšenou zápasovou grafiku (představování sestavy, průběžné statistiky o přestávkách, ...) a režii (opakované záběry atd.)? Myslím si totiž, že v tyto ”drobnosti” dokáží posunout zážitek z hokeje o mnoho úrovní výš.
Děkuji a přeji mnoho zdaru!

Odpověď:Dobrý den, většinu Vámi zmíněných možností nové multimediální zařízení skýtá. Uvidíme, jak rychle a kvalitně to uvedeme do praxe.
Známý, Neznámý (jsemtu.nejsemtu@gmail.com - Zlín)
14.10.2018, 20:47
Dobrý den, sledujete situaci kolem Davida Šťastného (10 zápasů 0+0). Nepřemýšlíte o jeho hostování???? Své kvality rozhodně nestratil. Navíc Boleslav vyměnila trenéry tak možná budou chtít udělat nějáké změny!!! Marodka se sice vyprazdnuje ale pořád chybí Očko.....

Odpověď:Dobrý den, sledujeme i situaci v Mladé Boleslavi, ale chceme se soustředit především na naši hru.
Vojtěch Gross (vojtech1.g@seznam,cz - Zlín)
14.10.2018, 12:35
Dobrý den pane Hostáku, překvapila mě Vaše odpověď na jeden z předcházejících dotazů týkající se hráčských práv Antonína Honejska. Píšete, že je stále hráčem Brna a v případě prodloužení smlouvy ho budete muset vykoupit. Přitom před letošní sezonou byla uveřejněna informace (i zde na webu), že klub jeho hráčská práva už odkoupil a Honejsek se tak opět stal kmenovým hráčem Zlína. Doufám tedy, že jde jen o nějaký omyl a Honejsek je opravdu naším hráčem. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď:Dobrý den. Hráčská práva v rámci klubů extraligy mají specifický režim. Pokud se kluby nedomluví jinak, hráč přejde z klubu do klubu nejdříve na roční hostování za pevně danou částku. Pokud hráč po první sezoně zůstává v novém klubu, nový klub doplatí částku odpovídající tabulkové hodnotě hráče mínus loňská platba za hostování. "Současný" (tedy klub kde je právě teď registrován) se proti tomu nemůže nijak bránit ani spekulovat s cenou. Takže technicky je Tonda hráčem Komety, ale pokud o to budeme stát, před příští sezonou ho doplatíme a stává se naším hráčem bez ohledu na to, co si o tom myslí Kometa. Snad je to takto jasnější.
Zlínoslav Beranů (maxonator39@gmail.com - Zlín)
13.10.2018, 20:14
Dobrý den, nemáte v plánu založit Zlínskou ligu, myslím tím že si skupinka založí ´tým´ jen tak pro srandu taková ´liga´ jak se říká ´for fun´.)

Odpověď:Dobrý den, určitě nic organizovat nebudeme. Mám pocit, že těch starostí je tak akorát. Jinak podle mých informací amatérská liga ve Zlíně existuje dlouhodobě, dokonce má teď dvě skupiny.
Jan Žalčík (zalcik.j@seznam.cz - Otrokovice)
13.10.2018, 10:43
V poslední době mě stále více štve úroveň moderátorů a redaktorů hokejového pořadu Bully. Např,tuto středu slyšíme o Honejskově hattriku, aby to samé v pátek moderátor zopakoval, aniž by si zjistil, že Tonda dal góly dva. Další host ve studiu mluví o tom, jak se letos zatím Robertsi Bukartsovi v Třinci nedaří, jakoby ani netušil, kolik toho Roberts vinou zranění stihl odehrát. To už ani nemluvím o hláškách o typickém zlínském betonu, které se neustále opakují, i když ty doby jsou už dávno pryč. Těch chyb už je poslední dobou nějak moc. Jaký je váš názor na současnou úroveň vašich někdejších kolegů? Nemohl byste jim aspoň trochu domluvit? :-)
Druhý dotaz je na kauzu kolem Juraje Juríka a jeho potrestání. Co říkáte na takovou výši trestu? Je podle vás oprávněná?
Díky za odpovědi a přeji hodně radosti při práci pro naše Berany!

Odpověď:Dobrý den, musím se přiznat, že hokej v tv moc nesleduji. Pokud je zápas, jsem na stadionu a zpětně si pouštím jen hokej jako takový. Pokud se vám dlouhodobě něco nezdá, napište podnět Robertu Zárubovi, je velmi pečlivý v odpovědích a chce pořad neustále zlepšovat.
Filip (filip6547687k@gamil.com - Nedavice)
12.10.2018, 12:33
Jak to vypada s kostkou? A mam jeste jeden dotaz, nevím zda to muzete ventilovat ven, ale zaptam se, kolik takova kostka stoji?

Odpověď:S dodavatelem kostky jsme konečně uzavřeli smlouvu. Pokud se nic zásadním způsobem nezkomplikuje, měla by se montovat v reprezentační přestávce na začátku listopadu.
Martin (knapmartin@email.cz - Kroměříž)
11.10.2018, 13:42
Dobrý den,
mám dotaz, a vím, že tato otázka už zde padla...jak je to s Liborem Kašíkem? Něco nového? Jste v kontaktu? Roberts Bukarts nepotvrzuje v Třinci roli střelce, 4 asistence, +/- bilance -3, jste v kontaktu s Třincem? Pokud by ho vedení uvolnilo na hostování, byl by zájem ze Zlína? V neposlední řadě...Antonín Honejsek předvedl dobrý výkon po pauze, všechna čest. Pokud se nemýlím, je to stále hráč Brněnské Komety, je to tak? A pokud ano, do kdy má smlouvu? Mimo led...snažím se sledovat pozápasové přenosy s trenéry. Je to čistě v režii fanclubu? Protože je to dobrý nápad a stativ nebo mikrofony, či titulky by tomu dodali smysluplnost. Podle mého je to točeno na mobil. Já osobně neslyším dotazy a mnohdy ani odpovědi. Poslední přenos má min. 4000 shlédnutí, to snad stojí za zlepšení.

Odpověď:Jak jste si jistě všiml, Libor v týdnu chytal za Chabarovsk. Roberts byl zraněný, proto tolik zatím neodehrál.
Ano, Tonda je u nás na hostování, v případě prodloužení smlouvy ho budeme muset vykoupit z Komety.
Díky za poznámku, předám kompetentním osobám.

Martin Minařík (minarik007@seznam.cz - Luhačovice)
11.10.2018, 09:08
Dobrý den, chci se zeptat proč včera hrály 1 lajnu Kub-For-Ond. Kulda až ve 3 a nehrál ani přesilovku? Bude ještě nějaký nový hráč? Děkuji a děkuji za to, že to tady budujete. Minařík

Odpověď:Taktika nasazování formací je čistě na trenérech, já si myslím, že všichni hráči mají dost prostoru, aby vynikli. Co se týče posil, situaci stále monitorujeme, ale nechceme se unáhlit.
Miroslav (miroslavkren@seznam.cz - Želechovice nad Dřevnicí)
11.10.2018, 08:37
Dobrý den.
Včera jsem po delší době nahlédl do fanshopu a všiml jsem si že některé zboží nebylo označeno cenovkama. Myslím ze je to i proti zákonu a cenovky na vystaveném zboží by měli být. ČOI- ka by si asi smlsla. Bylo by dobré je na to upozorni. Děkuji

Odpověď:Dobrý den, pokud to co říkáte je pravda, měli by to dát do pořádku. Fanshop vede soukromá osoba, tudíž nemáme moc páku na nápravu ani sortiment.
David (davidbenes1981@seznam.cz - Zlín)
10.10.2018, 09:14
Dobrý den,
chci se zeptat, co říkáte na výkony Michala Poletína? Je to chlapisko jako hora, ale přitom před branku moc nechodí. Umím si ho představit jako Smoleňáka v Hradci, který se postaví před gólmana a neodstaví ho nikdo. Nechybí Vám obecně hra Zlína před brankou? Chodí tam maximálně jen Jakub Ferenc...
A ještě by mě zajímaly vaše dojmy z Jakuba Sedláčka. Na Spartě zachytal výtečně, v předchozích utkáních mu však nepomáhala moc obrana, ale také pochytal co musel. Nic navíc, jako vloni Libor Kašík... nebo se pletu?

Odpověď:Řekl bych, že Michal se postupně zlepšuje. Ano víme, že jeho potenciál je v práci před brankou soupeře a tvrdé střele. Od utkání ve Vítkovicích, kde byl střelecky aktivní jeho výkony rostou a já věřím, že přidá i góly.
Kuba Sedláček teď odchytal dva výborné zápasy, kde v důležitých momentech tým hodně podržel. Navíc se zlepšila defenzívní hra celého týmu a já věřím, že se budeme v zlepšovat dál a Kubovi více pomůžeme.


Další stránky
123456>>