Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 164 odpovědí v této kategorii celkem.

Ratatosk (jan.jenek@gmail.com - Zlín)
20.6.2018, 17:31
Dobrý den, nechtěli byste znovu nějákým způsobem angažovat pana Bokroše?
Samozřejmě trenérský štáb je pro sezónu 18 - 19 uzavřený, ale předpokládám že Martin Hamrlík po sezoně sklončí, jak sám říkal, práci trenéra u Áčka nevidí na příliš dlouhou. Minimálně by jste měli z touto možností počítat a tím zůstává na lavičce jedno místo volné a duo Bokroš - Svoboda by mohlo být silné.
Máte p. Bokroše alespoň v hledáčku v případě odchodu Martina Hamrlíka?
Děkuji

Odpověď:Myslím, že teď je hodně předčasné hovořit o trenérském složení pro sezonu 2019/20. Skoro žádný trenér vám dnes neřekne, kde bude za rok. Já doufám, že trenérské trio zůstane co nejdéle.
Aleš Heřmánek (alfzmelmeku@seznam.cz - Přílepy)
20.6.2018, 17:16
Dobrý den, pane Hostáku.
Jak sleduji hokejové dění, tak mě padla do oka zpráva od p. Zavadila, trenéra Šumperku, ohledně posil. Cituji: ”Tím pátým je další Rus, juniorský útočník. Má velice dobré reference. Ve Zlíně mi říkali, že se musel s bruslemi už narodit a má ohromný čich na góly.” .... Nevím o tom, že bychom ve Zlíně měli nějakého ruského hokejistu. Nebo by se mělo jednat o některého z hráčů, který bude od července testovaný na ledě? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď:Taky o žádném ruském hokejistovi ve Zlíně nevím. Bohužel nevím, co bych k výroku pana Zavadila přidal dalšího, se mnou nemluvil.
Fanoušek (tomas.dertek@gmail.com - Zlín)
20.6.2018, 16:55
Dobrý den, zajímalo by mě na jakém postu budou hrát hráči kteří přijdou na zkoušku.
Budou to všichni útočníci nebo přivedete i nějakého obránce?
Také by mě zajímalo na jaké národnosti by jsme se mohli těšit (jestli nám to tedy můžete říct)
Děkuji Fanoušek

Odpověď:Na zkoušku hledáme útočníky, ideálně střelce. Řešíme Slovensko, Lotyšsko, Dánsko, ale nevím, s kým se definitivně domluvíme.
Fanoušek beranu (remus95@seznam.cz - Zlin)
14.6.2018, 21:32
Dobrý den, pane Hostak zajímalo by mě jestli se vedení klubu daří sehnat hlavního sponzora? Nebo jestli si musíme vystačit s tím co je myslím tím finanční partnery klubu které jste jíž představili... Druhá otázka zní kdy budou zveřejněny jména hráču na zkoušku? Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Odpověď:Dobrý den, generálního partnera stále hledáme, jednáme na několika frontách. Kromě zmíněných určitě budou ještě další partneři. Hráče na zkoušku představíme s nástupem na led, tj. 32.7. Omlouvám se, samozřejmě 23.7. :-)
olda bár (chlapadlo@email.cz - Zlín)
14.6.2018, 14:11
posilujte tým


Odpověď:V rámci našich finančních možností se o to snažíme.
Dana Polášková (polaskova@moleda.cz - Zlín)
13.6.2018, 14:27
Dobrý den, není mi jasné toto:

SLEVY VSTUPENEK:
nákup vstupenky pro děti na stání za cenu 20,- Kč je podmíněn nákupem vstupenky pro dospělého za plnou cenu na sezení ve stejném sektoru
Proč by měl rodič sedět a dítě stát? A jak by se to technicky mělo udělat, aby dítě stálo ve stejném sektoru, v němž by dospělý seděl?
Děkuji za vysvětlení

Odpověď:Dobrý den, asi jste to špatně pochopil, přilepím větu z našich stránek "nákup vstupenky pro děti na sezení za cenu 20,- Kč je podmíněn nákupem vstupenky pro dospělého za plnou cenu na sezení ve stejném sektoru " jedná se o vstupenku na sezení nikoliv stání.
Známý, Neznámý (navalachu318@gmail.com - Zlín)
8.6.2018, 18:24
Dobrý den, nechystáte se přivést na zkoušku Miloše Bubelu?
Děkuji


Odpověď:S Milošem jsem byli v kontaktu, pracovalo se s i s možností, že by přišel na zkoušku. Teď už je v Pardubicích...
Zlíňák_2 (maxak2006@seznam.cz)
5.6.2018, 14:57
Dobrý den,
Mohl bych se zeptat na to jestli bude nové logo a jestli nás čekají ještě nějaké posily?

Odpověď:Dobrý den, beran v logu se měnit s největší pravděpodobností nebude. Pokud by se objevil generální partner, jednáme o doplnění jeho jména k beranovi jako v případě Aukra. Situace kolem posil se vyvine podle financí a také podle toho, jak kluci zaujmou na zkoušce.
5.6.2018, 14:54
Dobrý den pane GM,
Možná je to hloupá a nehodící se otázka, ale kdybychom měly npř: 20 letého, úspěšného florbalového gólmana a chtěl by
zkusit hokej byl by přijat na zkoušku do přípravy nebo ne??

Odpověď:Dobrý den, v současné době to není možné ani v juniorském věku, natož u dospělých. Přeci jen je to jiný sport, byť s hokejkou.
Leonardo da Vinci (jsemtu.nejsemtu@gmail.com - Zlín)
5.6.2018, 09:05
Dobrý den, nepřemýšlíte nad znovu oslovením Marcela Petrana
Děkuji

Odpověď:Marcel má platnou smlouvu na Slovensku. Jinak naše obranné řady vidím velmi stabilní a konkurenceschopné v porovnáním se zbytkem extraligy.

Další stránky
123456>>