Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 687 odpovědí v této kategorii celkem.

David (davidbenes1981@seznam.cz - Zlín)
4.11.2019, 22:05
Dobrý den pane Hosták,
zajímal by mě Váš názor na výkony brankáře Čiliaka. Rozumím, že jsme všichni jen lidé a jako každý i on má nárok na chyby. Ale v jeho případě je jich už moc, když si pomyslím, že u nás nechytá za pár drobných. Navíc a jsou strašně viditelné, až do oka bijící, což pak tým strašně sráží. Viděli jsme to ve Vítkovicích v první třetině i naposledy s Plzní. Přitom v obou případech měl tým na víc než na bod. Nečekal jste přece jen od něj víc?
Každopádně tým se po změně trenéra a příchodu zahraničních posil zvedl, už je z něj cítit energie a elán. Všem v klubu přeji, ať vydrží a zraněným klukům přeji brzký návrat na led. Udržte extraligu ve Zlíně, VĚŘÍM VÁM. :-)
Pěkný den.

Odpověď:Dobrý den, na Marka tady je více dotazů, takže odpovídám tady na všechny podobné. Marek to vůbec nemá jednoduché a z mého pohledu je s každým zápasem jistější a jistější. Ano, občas mu něco nevyjde a v naší situaci je to hodně vidět, na druhou stranu musíme vidět také to, kde nás podržel. Myslím zápasy s Mladou Boleslaví, v Olomouci a koneckonců i v první třetině s Plzní. Takže ano, víme, že umí chytat líp, ale věřím, že se do toho rychle dostane. Při nominaci hráčů má poslední slovo Robert Svoboda, vše konzultuje s Martinem Hamrlíkem a co se týče brankářů, tak má významné slovo I Richard Hrazdíra.
4.11.2019, 19:38
Dobrý den, co kdybyste dali Palmbergovi ještě šanci? Zřejmě je pro něj těžké si najít jiné působiště, je to tvořivý hráč a má problem nekde podepsat. A Jeglič toho také moc nepředvedl, je vidět, že má přehled ve hře a tak, ale to měl i Palmberg. Uvažovali byste, že mu dáte ještě šanci? A že by nakonec byli podepsáni jenom Clerauix a Palmberg? A pokud tímto směrem vůbec neuvažujete, tak mi odpovězte alespoň na muj zvidavy dotaz, vešli by se oba do rozpočtu?
Děkuji za odpoveď.


Odpověď:Dobrý den, o restartu Rickarda neuvažujeme. Společně s Valem by to bylo velmi složité finančně pokrýt. Nabídli jsme smlouvu Jegličovi, takže s Rickardem už opravdu nepočítáme.
David Ž. (vvv@seznam.cz)
31.10.2019, 15:49
Dobrý den, chci se zeptat, jaká je situace s Kašíkem? Jak dlouho ještě bude mimo? A jste spokojen s výkony Čiliaka? Není lepší Huf? Díky a hodně štěstí.

Odpověď:Dobrý den, Libor velmi pečlivě rehabilituje a snaží se dát co nejdříve do kupy. Zatím nevíme přesnou dobu jeho návratu, ale doufám, že ke konci listopadu na začátku prosince by mohl být v brance. Ale je to velmi hrubý odhad. O ostatních brankářích už jsem psal.
Ferda mravenec (frnda@seznam.cz)
27.10.2019, 23:17
Dobrý den pane Hostàku . Chci se zeptat kdy bude aplikace i pro iOS ?????

Odpověď:Dobrý den, doufám, že brzy. Čekáme na schválení zařazení aplikace do App Storu.
Honza (HonziiikT@seznam.cz - Zlín)
26.10.2019, 17:05
Myslíte, že vyhazov Palmberga byl dobrý tah? Vím, že toho moc nepředvedl, ale potenciál měl. A ruku na srdce, pod Stavjanou hráli špatně všichni, s takovou logikou bychom mohli vyhazet celý tým, podle mě měl ještě dostat šanci. Bylo by zajímavé vidět ho hrát ten náš bruslivy útočný hokej pod panem Svobodou. Možná by se jako opora ještě ukázal, nemyslíte? A poslední můj dotaz směřuje k rozpočtu vzhledem k posílám, byli bychom schopni utáhnout všechny tři posily (Clerauix, Jeglic, Palmberg) najednou, nebo pro všechny by nebylo místo a i proto musel Palmberg pryč? A pokud ano, jsou finance aspoň na dvě nové akvizice současně?

Odpověď:Dobrý den, potenciál určitě Rickard má, ale my bohužel nemáme natolik silný tým, aby ho mohl táhnout a dát mu čas na akceptování extraligy. Určitě si nemůžeme všechny tři hráče dovolit, rozpočet musíme uhlídat. Jaké budou finanční požadavky hráčů na zkoušku zatím nevíme, takže těžko se k tomuto tématu vyjadřovat.
Martin Minařík (minarik007@seznam.cz - Luhačovice)
24.10.2019, 10:17
Dobrý den, budou Valentin a Žiga v 1 nebo 2 lajně a v přesilovce. Děkuji

Odpověď:Dobrý den, ještě jednou děkuju všem tady v rubrice, kteří mi vyjádřili podporu, stejně tak všem, kteří podporují celý klub. Velmi si toho vážím. Na váš dotaz by měli odpovědět trenéři, ale předpokládám, že oba dostanou na ledě významný prostor.
Petr Dostál (petr.dostal.m@seznam.cz - Zlín)
22.10.2019, 19:28
Dobrý den, pane Hostáku,
Předně chci poděkovat za práci, kterou tady v posledních letech odvádíte, i když letošní sezona příliš dobře nezačala. Měl bych na Vás několik dotazů:
1) Jak to vypadá z našima marodama Fořtem, Kašíkem a Okálem? Dá se odhadnout kdy by se mohli objevit zpět v sestavě?
2) Bude u nás pokračovat útočník Palmberg? Dostane šanci i pod trenérem Svobodou? a v případě že skončí uvažujete o jiné posile do útoku?
Děkuji za Vaši odpověď


Odpověď:Dobrý den, omlouvám se všem fanouškům, že jsem nedokázal zodpovědět všechny dotazy. V uplynulých hektických dnech jsem měl opravdu jiné povinnosti a nebyl klid na tuto rubriku. Samozřejmě ji nazavírám. Řada dotazů se jaksi zodpověděla činy.
1) Tomáš Fořt je v plném tréninku a hodně se těší, ale předpokládáme, že do extraligy naskočí stejně jako Zdeněk Okál po listopadové pauze. Rekonvalescence Libora bude pravděpodobně trvat ještě déle.
2) Rickardovo další působení je v jednání, zatím k tomu nic dalšího nemám. Máme tady na zkoušku dva střední útočníky, uvidíme, jak se Val a Žiga ukáží v následujících pěti zápasech a jaké budou jejich představy o dalším působení. Další posily zatím nehledáme, i vzhledem k rozpočtu, který je velmi napjatý také s ohledem na zraněné hráče.

Michal Vlček (majklwolf@seznam.cz - Valašské Klobouky)
20.10.2019, 23:05
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli u vás nejsou v nabídce nějaké pracovní nabídky ve vašem klubu ? Děkuji za odpověď

Odpověď:Dobrý den, ano, určitě si o tom můžeme pohovořit. Ozvěte se, prosím, panu řediteli Navrátilovi na email navratil@hokej.zlin.cz a domluvte si schůzku.
Hanka (hskutova@seznam.cz - Skalička)
14.10.2019, 17:11
Zdravím. Včera jsme jeli přes celou republiku do Litvínova podpořit ševce. Výsledek nás moc nepotěšil, ale byli jsme mile překvapeni nabídkou výborného a chutného občerstvení. Hlavně velký výběr. Kéž bychom i na našem zimáku i v této oblasti šli lepší cestou. Uvažujete o zkvalitnění těchto služeb? A jinak přejeme hráčům hlavně zdraví, snad už jsme si ty zranění vybrali aspoň na 2 sezóny.

Odpověď:Dobrý den, litvínovské klobásy jsou vyhlášené po celé extralize. :-) Ano, komunikujeme s nájemcem bufetů a zlepšení nabídky pravidelně, ale jsou velmi limitováni prostory.
Jana (janayoung5000@gmail.com - Bystrice pod Hostynem)
14.10.2019, 11:25
Dobry den, chtěla bych koupit vstupenky na zapas 20.12. On-line ale na odkazů jsou pouze lístku do listopadu. Chtela jsem se zeptat zda a kdy bude možné koupit on-line lístky na tento zapas. Chtěla bych to koupit jako předvánoční překvapeni. Děkuji

Odpověď:Dobrý den, vstupenky jsou k dispozici vždy měsíc dopředu. Takže na prosincové utkání budou v prodeji během listopadu.

Další stránky
123456>>
×
Dnes v 15:30 | Muži
PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec