Kompletní statistiky

Krátké zprávy

Výsledky 26. kola
9.12.2018
Tipsport extraliga 2018/2019 - neděle 9. prosince: PSG Berani Zlín - Brno 1:4, Chomutov - Olomouc 4:3 po nájezdech, Liberec - Sparta 4:1, Mladá Boleslav - Třinec 1:4, Vítkovice - Litvínov 0:3, Plzeň - Karlovy Vaŕy 6:3, Pardubice - Hradec Králové 1:4.
Mistr byl na síly Beranů
9.12.2018
Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 26. kola Tipsport extraligy s týmem HC Kometa Brno 1:4 a připsali si druhou prohru v řadě. Berani měli raketový nástup do utkání, neboť v deváté vteřině šli před vyprodaným hledištěm do vedení, ale poté režii utkání převzal úřadující mistr. Kometa rychle srovnala a zásluhou dvou gólů Martina Dočekala vedla ve 35. minutě již dvoubrankovým náskokem. Hosté ještě zvýšili náskok za necelou minutu zásluhou již druhé využité přesilovky a odvezli si ze Zlína zasloužení tříbodové vítězství. Tipsport extraliga 2%18/2019: PSG Berani Zlín - HC Kometa Brno 1:4 (1:2, 0:2, 0:0), branky a nahrávky: 1. min J. Ondráček (Kubiš, Fořt) - 5. L. Horký (Mallet, J. Hruška), 13. Dočekal (Štencel, O. Němec), 35. Dočekal (Čermák, Gulaši), 36. Mueller (P. Holík, O. Němec).
👏 Poslední šance na vstupenky
8.12.2018
Na on-line pokladně zbývá posledních 5 desítek vstupenek. Pokladny na ZSLČ budou zítra zavřené, před zápasem se tedy nebudou dát vstupenky zakoupit
Výsledky 25. kola
7.12.2018
Tipsport extraliga 2018/2019 - pátek 7. prosince: Třinec - Chomutov 4:1, Karlovy Vary - Pardubice 4:3, Litvínov - Plzeň 1:2 po nájezdech, Liberec - Vítkovice 4:0, Olomouc - PSG Berani Zlín 2:1, Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:1 po prodloužení. Předehráno Brno - Sparta 3:4 po prodloužení.
Prohra v Olomouci
7.12.2018
Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 25. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Olomouc 1:2 a po třech výhrách v řadě vyšli tentokrát bodově naprázdno. Zaplněný zimní stadion v první třetině gól neviděl. Hanáci se dostali ve druhé periodě zásluhou gólů obránce Jiřího Ondruška do dvoubrankového náskoku. Zlínští se dostali zpět do utkání kontaktním gólem při přesilové hře ve 43. minutě. Berani prahli po srovnání stavu, ale do závěrečné sirény již další střelecký úspěch nepřidali. Kohouti si připsali již šestou výhru v řadě. Tipsport extraliga 2018/2019 - 25. kolo: HC Olomouc - PSG Berani Zlín 2:1 (0:0, 2:0, 0:1), branky a nahrávky: 27. min Ondrušek (Holec, J. Galvas), 33. Ondrušek (Jergl, Ostřížek) - 43. Okál (Herman).
Zemřel Karel Heim
7.12.2018
Zlínský hokej zasáhla smutná zpráva. Ve čtvrtek 6. prosince zemřel ve věku 79 let bývalý útočník a trenér mládeže Karel Heim. V nejvyšší soutěži odehrál během devíti sezon 288 zápasů a vstřelil přesně 100 gólů a přidal 65 nahrávek. Do nejvyšší soutěže naskočil v sezoně 1960/1961 a ve Zlíně hrál až do jara 1974. Hráčskou kariéru ukončil v druholigovém Vsetíně. Poté působil ve Zlíně jako trenér převážně u mládežnických týmů, vychoval řadu výborných hokejistů.
Výsledky 24. kola
2.12.2018
Tipsport extraliga 2018/2019 - neděle 2. prosince: Liberec - Brno 5:2, Pardubice - Olomouc 1:4, Chomutov - Karlovy Vary 1:3, Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín 2:3, Vítkovice - Hradec Králové 4:5 po nájezdech, Plzeň - Třinec 1:4. Předehráno: Sparta - Litvínov 1:2.
Vezeme tři body z Bolky!
2.12.2018
Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 24. kola Tipsport extraligy na ledě týmu BK Mladá Boleslav 3:2. Žižka a spol. vybojovali tři důležité body a ve vyrovnaném středu tabulky se posunuli opět na sedmé místo. Životní zápas odehrál jednadvacetiletý obránce Daniel Gazda, který vstřelil dva premiérové góly v extralize a rozhodl o výhře nad Bruslařským klubem. Zlínští se ujali vedení na začátku druhé třetiny gólem při pětiminutové přesilovce, druhou branku přidali před polovinou střetnutí. Domácí dali kontaktní gól, ale Berani si vzali za tři minuty zpět dvougólový náskok. Boleslav zásluhou využité přesilovky zdramatizovala závěr utkání, nicméně hosté náskok uhájili a vyhráli potřetí v řadě! O formě Zlína svědčí i fakt, že z posledních šesti zápasů pětkrát vyhráli! Tipsport extraliga 2018/2019 - 24. kolo: BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín 2:3 (0:0, 1:3, 1:0), branky a nahrávky: 32. min Vondrka (Klepiš, Skalický), 52. Vondrka (Skalický, Klepiš) - 23. E. Kulda (Gazda, Lakatoš), 29. Gazda, 35. Gazda (Honejsek).
Výsledky 23. kola
30.11.2018
Tipsport extraliga 2018/2019 - pátek 30. listopadu: Litvínov - Liberec 6:2, PSG Berani Zlín - Chomutov 3:2 po nájezdech, Olomouc - Mladá Boleslav 3:2, Hradec Králové - Plzeň 2:4, Brno - Vítkovice 3:2.
Berani se nezdali a otočili zápas
30.11.2018
Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 23. kola Tipsport extraligy nad týmem Piráti Chomutov 3:2 po samostatných nájezdech. Žižka a spol. vydolovali z utkání s posledním týmem tabulky dva body, když více než polovinu zápasu nebyli lepším týmem. Zlínské dostal zpět do hry kontaktní gól ve vlastním oslabení v závěru druhé třetiny. Severočeši vedli až do 55. minuty, ale Berani srovnali stav. V dramatickém prodloužení branka nepadla a o vítězi duelu rozhodly až samostatné nájezdy. Zlínští v nich byli nakonec úspěšnější. O průběhu zápasu svědčí i počet střel 17:32 pro Piráty. Tipsport extraliga 2018/2019 - 23. kolo: PSG Berani Zlín - Piráti Chomutov 3:2 po nájezdech (0:1, 1:1, 0:0 - 0:0), branky a nahrávky: 38. min J.Ondráček (Lakatoš, Žižka), 55. Valenta (Lakatoš), rozhodující nájezd E. Kulda - 9. Klhůfek (Valach, Peters), 33. Jank (Duda, J. Stránský).