Změny v termínech zápasů extraligy: S Hradcem doma již 5. prosince, s Kometou až v lednu

V programu domácích extraligových zápasů týmu Aukro Berani Zlín dochází k dvěma změnám v souvislosti s účastí celku Mountfield HK Hradec Králové na turnaji Spengler Cup v Davosu a postupem Komety Brno do čtvrtfinále Ligy mistrů. Duel s Východočechy se odehraje na ZS Luďka Čajky v úterý 5. prosince od 17:30 hodin, derby s Kometou se uskuteční v lednu.
Berani měli na "mikulášský" termín hrát původně doma s Kometou, ale po postupu úřadujícího českého mistra přes švýcarský Zug nastoupí hokejisté Brna v tomto termínu k úvodnímu zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů.

V úterý 5. prosince se nakonec extraligový zápas na ZS Luďka Čajky ve Zlíně odehraje, neboť se uskuteční předehrávka 34. kola s Hradcem Králové. V původním termínu utkání 28. prosince hraje Mountfield HK na nejstarším hokejovém turnaji Spengler Cup ve Švýcarsku.  

Divácky atraktivní derby s Kometou se uskuteční až v lednu 2018 (termín úterý 16. ledna v 17:30 hodin), nicméně v případě postupu Komety přes finský celek Jyväskylä do semifinále Champions League proběhne ve Zlíně o týden později.  

Na divácky atraktivní derby s Kometou Brno půjdeme ve Zlíně až v lednu. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT