Zlínský filmový festival přivítá Berany na 4 dny - začínáme již tento pátek

Už v pátek 25. května odstartuje 58. ročník Zlínského filmového festivalu pro děti a mládež. Návštěvníci se mohou těšit nejenom na promítání celé řady filmů, ale také na bohatý doprovodný program, jehož součástí bude i hokejový klub Berani Zlín.

Zlínský filmový festival už není jen o promítaných filmech. Nedílnou součástí se stal doprovodný program pro malé i velké. Návštěvníci se tak mohou těšit na koncerty, nejrůznější představení, dům České televize nebo různé zábavné atrakce.


Novinkou tohoto ročníku je zapojení zlínského hokejové klubu do programu festivalu. Klub bude mít svůj stánek v parku pod zlínským zámkem vždy v pátek a sobotu, tedy na úplném začátku festivalu a pak v jeho závěru. Pro hokejové fanoušky bude připravena autogramiáda hráčů se speciální edicí kartiček. Zájemci si budou moci vyzkoušet střelbu na bránu a změřit své síly v této disciplíně s ostřílenými hráči.


Stánek můžete navštívit od 10 do 18 hodin vždy v pátek a sobotu (26. - 26. 5 a 1. - 2. 6.), od 15 hodiny zde bude probíhat autogramiáda hráčů A-týmu. V průběhu celého dne je možné soutěžit o zajímavé ceny v přesnosti střelby na branku. Výherci každý den mohou soutěžit o tyto ceny:


1. cena Sleva 1.000 Kč ve společnosti Baťa

2. cena Vstup do wellness v Alexandrii

3. cena Balíček suvenýrů klubu Berani Zlín