Zažij léto s mladými Berany! Klub uspořádá příměstské tábory

Berani letos přichází se zajímavou novinkou – pro zájemce z řad mladých hokejistů i veřejnosti připravuje klub dva týdny plné sportu, pohybu a zábavy. V červenci se uskuteční dva příměstské tábory, jejichž program se bude odehrávat na ledě i na suchu. Pro zájemce, kteří nejsou členy zlínského klubu, jsou ještě volná místa.

Vedení mládeže se snaží postupně rozšiřovat a zlepšovat dětské a mládežnické aktivity klubu. Hráčům a rodičům proto hodlá nabízet různé programy, které umožní nebo podpoří (nejen) hokejový růst dítěte. První takovou akcí budou dva příměstské tábory v červenci, podrobnosti k přihlašování naleznete níže v článku.

„Pod taktovkou klubových trenérů navážeme na aktivity, se kterými se naše děti mohly potkat během letní přípravy. Budeme rozvíjet své pohybové dovednosti, seznamovat se s jinými sporty, hrát si a učit se,“ vysvětluje asistent manažera mládeže Petr Čajánek.

Oba tábory potrvají jeden pracovní týden a uskuteční se hned po sobě. Součástí druhého tábora bude každý den i jedna tréninková jednotka na ledě. „Není to hokejový kemp. Tábory budou zaměřeny spíše na všestranný rozvoj a prožitek než na učení se konkrétním hokejovým dovednostem,“ upozorňuje Čajánek.

„Naším plánem je tábory otevřít i v dalších letech. Aby se jich mohly účastnit nejen děti hrající hokej, ale všechny děti, které se rády hýbou a mají chuť poznávat náš hokejový klub.“

Vedle příměstských táborů začínají od 18. července i dobrovolné tréninky mládežnických kategorií na ledě. Zlínský klub chce tímto krokem alespoň částečně kompenzovat předčasný konec loňské sezony, ke kterému došlo v březnu vlivem pandemie a navazujících vládních opatření.

Příměstský tábor „OFF-ICE“ (13. až 17. července)

 • Program se uskuteční především ve sportovním areálu na Mladcové, v závislosti na počasí může být program upraven. Tábora se mohou účastnit děti ročníku narození 2008 až 2013, účastníci budou trávit program dohromady.
 • Cena tábora je 3 500 Kč (zahrnuje oběd a dvě svačiny každý den).
 • Na tábor se mohou hlásit děti z řad veřejnosti.
Informace pro zájemce, kteří nejsou členy zlínského klubu:
 • Přihlášky posílejte na e-mail: macharacek@beranizlin.cz.
 • Do předmětu uveďte: Přihlášení tábor off-ice.
 • Do textu uveďte: jméno a příjmení dítěte, datum narození a kontakt na rodiče nebo zákonné zástupce.

Příměstský tábor „ON-ICE“ (20. až 24. července)

 • Dopolední program bude probíhat v prostorách PSG arény, odpoledne se děti a trenéři přesunou do sportovního areálu na Mladcové. Podle počasí může případně dojít k úpravě programu. Tábor je určen pro děti od ročníku narození 2013 a starší, účastníci budou trávit program dohromady.
 • Cena tábora je 6 000 Kč (zahrnuje oběd a dvě svačiny každý den).
 • Na tábor se mohou hlásit ty děti, které hrají hokej.
Informace pro zájemce, kteří nejsou členy zlínského klubu:
 • Přihlášky posílejte na e-mail: macharacek@beranizlin.cz.
 • Do předmětu uveďte: Přihlášení tábor on-ice.
 • Do textu uveďte: jméno a příjmení dítěte, datum narození a kontakt na rodiče nebo zákonné zástupce.