Zápas s Olomoucí si vyžádá důležitá opatření a upozornění k divákům

Extraligový tým PSG Berani Zlín se utká ve 38. kole Tipsport extraligy 2018/2019 s týmem HC Olomouc. Divácky velmi atraktivní zápas v dramatickém boji o elitní desítku se odehraje na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v pátek 25. ledna od 17:30 hodin. Utkání bylo z pořadatelského hlediska vyhodnoceno jako rizikové a vyžádá si důležitá opatření a upozornění směrem k divákům.
Proběhnou opět zpřísněná bezpečnostní opatření. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas s dostatečným předstihem. Zároveň upozorňuje motorizované návštěvníky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy. Pokladny zimního stadionu budou otevřeny v den utkání od 16 hodin.

Do areálu zimního stadionu se nebude možné dostat bez platné vstupenky. Proto upozorňujeme, že vstup k pokladnám bude možný pouze z ulice U Zimního stadionu. 


Hokejový klub upozorňuje návštěvníky hokejového derby Zlína s Olomoucí, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Na uvedený zápas bude výrazně posilněna pořadatelská služba včetně policie. Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky.

Doporučujeme zakoupit vstupenku v on-line předprodeji. Odkaz naleznete zde.

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:
- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem
- do stadionu je možné přijít 45 minut před začátkem utkání
- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty
- vzhledem k tomu, že spousta fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem
- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou
- prosíme dbejte všech pokynu policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury.