Zápas s Kometou si vyžádá důležitá opatření a upozornění směrem k divákům

Extraligový tým PSG Zlín vstoupí do nové sezony Tipsport extraligy 2016/2017 atraktivním zápasem 1. kola s týmem HC Kometa Brno. Divácky velmi očekávaný zápas na úvod sezony se odehraje na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v pátek 9. září od 17:30 hodin. Utkání bylo z pořadatelského hlediska vyhodnoceno opět jako rizikové a vyžádá si důležitá opatření a upozornění ve směru k divákům. Proběhnou opět zpřísněná bezpečnostní opatření. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas s dostatečným předstihem. Zároveň upozorňuje motorizované návštěvníky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy. Všechny pokladny zimního stadionu budou otevřeny v den utkání od 15 hodin až do začátku utkání nebo vyprodání lístků.

Hokejový klub upozorňuje návštěvníky hokejového derby Zlína s Kometou, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Na uvedený zápas bude výrazně posilněna pořadatelská služba včetně policie.

Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky. Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především z Brna. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy. Pozor! Parkoviště pod sportovní halou (nad točnou trolejbusů) je určeno výhradně pro obyvatele čtvrti Letná z důvodu rekonstrukce vozovky na ulici Mostní.

V den utkání (pátek 9. září) budou pokladny otevřeny od 15 hodin až do začátku utkání nebo do vyprodání lístků. Předprodej vstupenek proběhne ve čtvrtek 8. září od 15 do 17 hodin, jedna osoba si může zakoupit maximálně 5 lístků!

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:
- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem
- do stadionu je možné přijít 45 minut před začátkem utkání
- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty
- vzhledem k tomu, že spousta fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem
- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou
- prosíme dbejte všech pokynu policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury

Plné znění návštěvního řádu ZS Luďka Čajky ve Zlíně najdete na tomto odkazu:

Pohled na ledovou plochu Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně.

Klub žádá motorizované fanoušky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu - budova 21 (na snímku vpravo dole). 

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín