Zápas s Kometou si vyžádá důležitá opatření a upozornění k divákům

Extraligový tým PSG Berani Zlín se utká v posledním zápase před reprezentační přestávkou v rámci 26. kola Tipsport extraligy 2018/2019 s úřadujícím mistrovským týmem HC Kometa Brno. Divácky velmi atraktivní zápas se odehraje na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v neděli 9. prosince od 15:30 hodin. Utkání bylo z pořadatelského hlediska vyhodnoceno jako rizikové a vyžádá si důležitá opatření a upozornění směrem k divákům. Vzhledem k atraktivnosti soupeře, v jehož sestavě jsou i Tomáš Plekanec, Martin Erat a Libor Kašík, se očekává zaplněný zimní stadion.

Proběhnou opět zpřísněná bezpečnostní opatření. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas s dostatečným předstihem. Zároveň upozorňuje motorizované návštěvníky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy. Pokladny na Zimním stadionu Luďka Čajky budou v den zápasu zavřené. Do areálu zimního stadionu se nebude možné dostat bez platné vstupenky. Proto upozorňujeme, že vstup k pokladnám bude možný pouze z ulice U Zimního stadionu.

Hokejový klub upozorňuje návštěvníky hokejového derby Zlína s Kometou Brno, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Na uvedený zápas bude výrazně posilněna pořadatelská služba včetně policie. Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky.

Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především z Brna. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy.

Doporučujeme zakoupit vstupenku v on-line předprodeji. Odkaz naleznete zde.

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:
- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem
- do stadionu je možné přijít 45 minut před začátkem utkání
- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty
- vzhledem k tomu, že spousta fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem
- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou
- prosíme dbejte všech pokynu policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury.

Plné znění návštěvního řádu ZS Luďka Čajky ve Zlíně najdete na tomto odkazu ZDE: