Zápas proti Plzni sledovala vzácná návštěva

Utkání proti Plzni sledovala paní Eva Slámová, která v současné době pobývá v Domově pro seniory Napajedla. Paní Slámová má na zlínský hokej krásné a bohaté vzpomínky. Její muž Miloslav Sláma byl v 80. letech dlouholetým činovníkem klubu, působil ve funkcích sekretáře klubu nebo člena představenstva až do roku 1990.
"Bylo to pro mne velké a příjemné překvapení. Vůbec jsem netušila, že jedeme na hokej. Zápas jsem si moc užila, škoda, že jsme nevyhráli,“ upřesnila paní Slámová, pro kterou překvapení připravila rodina v součinnosti s Domovem pro seniory a klubem PSG Berani Zlín. 

 
Paní Slámová zavzpomínala i na 80. léta: „Je to už strašně dávno, ale jsou to hezké vzpomínky, hráčů si pamatuji hodně, například Petra Lešku, ale především toho staršího.“ 

Zavzpomínat přišel i pan Miloslav Sedlák, který si na pana Slámu, kterému říkali „Puškin“, velmi dobře pamatuje, protože v době působení pana Slámy byl kapitánem žlutomodrého mužstva. Dres a kalendář zlínských hokejistů, který již zdobí pokoj paní Slámové, kromě pana Sedláka předal i zástupce současného týmu, obránce Tomáš Valenta.