Zahájení sezony s fanoušky se vydařilo i přes nepřízeň počasí

Téměř kompletní extraligový tým PSG Berani Zlín se setkal před startem nové hokejové sezony 2019/2020 s fanoušky na zahájení sezony. To proběhlo na prostranství před Tankovnou Moskva v rámci Festivalu minipivovarů. Premiérově byla představena třetí sada dresů v baťovském duchu. Právě před 125 lety byla založena ve Zlíně firma T. & A. Baťa.
Zahájení sezony s fanoušky je již tradiční akcí, která se koná těsně před začátkem extraligy. Letos tradiční akci příliš nepřálo příliš počasí, nicméně i přes deštivé počasí přišly pod velký stan stovky fanoušků zlínských Beranů. „Jsme velmi rádi, že jste přišli i v tomto počasí,“ poděkoval fanouškům kapitán extraligového týmu Tomáš Žižka.

Klub představil základní varianty dresů pro domácí i venkovní zápasy po hlasování fanoušků i hráčů již v polovině srpna, nyní měla premiéru vedle originálních hraných dresů i třetí sada, kterou oblékla brankářská dvojice Libor Kašík, Daniel Huf. „Je velmi pěkný. Líbí se mi, že na něm zakomponovali město Zlín a symbol typických baťových domků oranžovo-červené cihly,“ pověděl Libor Kašík. Berani v něm odehrají dva zápasy základní části, ten první již v pátek 20. září proti Olomouci a pak před Vánocemi v utkání s Vítkovicemi. Poté půjdou dresy do aukce a výtěžek poputuje na dobročinné účely Nadaci Tomáše Bati a Středisku rané péče Educo, z. s.

Po představení dresů proběhla autogramiáda hráčů A týmu, fanoušci se poprvé vyfotili s hráči v dresech na letošní sezonu, poslechli si zajímavé rozhovory s hráči a soutěžili o ceny nejen s hokejovou, ale i pivní tématikou. „Byla to super akce. Kluci nám rozdali podpisy a udělali jsme si i selfíčka,“ zářil spokojeností fanoušek Robin Krátký.

Fotogalerie