Zahájení sezony s fanoušky a představení 3. sady dresu

Dříve, než padne úvodní hokejové buly, potkají se hokejisté PSG Berani Zlín s fanoušky a společně přivítají nadcházející hokejovou sezonu 2019/20. Zahájení se uskuteční v sobotu 7.září v 16 hodin na prostranství před Tankovnou Moskva v rámci Festivalu minipivovarů.
Zahájení sezony s fanoušky je již tradiční akcí, která se koná těsně před začátkem extraligy. Letos se uskuteční před Interhotelem Moskva v rámci Festivalu minipivovarů. Můžete se těšit na cca 20 různých speciálních piv ze Zlínského kraje a spoustu dobrého jídla. Akce začne 7. září 2019 v 16:00.

Představení třetí sady dresů

V rámci akce se budete moci poprvé vyfotit v nových dresech na následující sezonu. Jako bonus bude představena třetí sada dresů, ve kterých zlínští hokejisté odehrají dvě utkání. První z nich se odehraje 20. září 2019 při utkání s HC Olomouc.

"Letošní třetí sada bude věnovaná významnému zlínskému výročí. Před 125 lety,  přesně 21. září 1894, byla založena ve Zlíně firma T. & A. Baťa, čímž odstartovalo období růstu našeho krásného města Zlína. Návrh vychází ze žluté varianty dresu, ale je doplněn o symboliku baťovské éry. Tímto dresem chceme vzdát hold nejen Tomáši Baťovi, ale všem jeho spolupracovníkům. Výtěžek z aukce dresů jsme se rozhodli věnovat potřebným. Naší podmínkou bylo, aby byly peníze využity v našem regionu, proto jsme zvolili Nadaci T. Bati a Středisko rané péče Educo, z. s. " upřesnil Libor Kožík, marketingový manažer.

Nadace Tomáše Bati vznikla na konci 90. let a sídlí ve vile T. Bati. Posláním Nadace je udržení baťovské historie a tradic, předávání myšlenek Tomáše Bati, zakladatele současné podoby města Zlína, ale také podpora projektů rozvíjející hodnoty společnosti. Středisko rané péče Educo, z. s. se věnuje rodinám s dítětem do 7 let se zdravotním postižením mentálním, tělesným, ale také rodinám s dětmi trpícími poruchou autistického spektra s cílem posílit samostatnost a nezávislost těchto rodin.

"Nadace Tomáše Bati se rozhodla investovat peníze do opravy památníku letecké nehody, při níž zemřel Tomáš Baťa. Ten byl nedávno poškozen vandaly. Druhou část výtěžku aukce věnujeme středisku Educo, jenž se věnuje rodinám s postiženými dětmi. Středisko pomáhá těmto rodinám překonávat překážky běžného života, které si často ani neuvědomujeme" upřesnila Karolína Václavková, marketingová specialistka.

Po představení dresu se fanoušci mohou poprvé vyfotit v dresech na letošní sezonu, získat autogramy hráčů A-týmu a poslechnout si zajímavé rozhovory s hráči pod taktovkou našeho moderátora Filipa. 
×
Odehrané 15:00 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Kometa Brno