Začala aukce dresů z Legenda legendám. Podpořte dobrou věc

Chcete si udělat radost a zároveň pomoct dobrým skutkem? Máte nyní ideální možnost, neboť začala charitativní aukce v rámci projektu Legenda legendám. V rámci dražby můžete získat unikátní hrané dresy hokejistů PSG Berani Zlín s podobiznou Karla Rachůnka. Dražba proběhne v několika etapách a už nyní se dá přihazovat na hrané dresy většiny extraligových klubů.
Zlínský hokejový klub se připojil i v letošní sezoně k navazujícímu projektu Legenda legendám hrdě připojil. Oproti prvnímu ročníku Legendy pomáhá, kdy byly všechny dresy s podobiznou Ivana Hlinky, si tentokrát kluby samy zvolily, kterou legendu uctí. Logickou volbou pro zlínský klub byla jedna z největších legend českého a zlínského hokeje Karel Rachůnek. Berani v těchto dresech odehráli první třetinu domácího utkání 40. kola Tipsport extraligy s Karlovými Vary. Dražba dresů z utkání Zlína s Karlovými Vary byla spuštěna v sobotu 15. února a potrvá až do soboty 7. března do 15 hodin.

Počáteční cena jednoho dresu je 1 070 Kč. Je v tom skrytá symbolika, neboť v letošním roce by legendární Ivan Hlinka oslavil jubilejní 70. narozeniny.


Výtěžek z unikátní dražby půjde právě na konto Nadačního fondu Ivana Hlinky, který pomáhá bývalým hokejistům, kteří se ocitli v obtížné životní situaci. Podrobné informace najdete na speciálním webu legendapomaha.cz.