Vyhraj SKY BOX se společností Synot TIP

Užij si zábavy hned dvakrát! Tým zlínských hokejistů totiž v letošní sezóně podporuje společnost SYNOT TIP. Tím, že se prostřednictvím webu zlínského hokejového klubu PSG Berani Zlín u SYNOT TIPu zaregistruješ, tak nejen, že podpoříš svůj oblíbený klub a můžeš tipovat na výsledky jednotlivých utkání, ale navíc se můžeš zúčastnit také řady soutěží, které právě pro Tebe budou během jednotlivých zápasů připraveny.
Registrace přes web Beranů bude plnohodnotná, zahrnující veškeré benefity pro sázející. Ať už si tedy vsadíš na výhru svého týmu, případně si vybereš jakoukoliv jinou sázkovou příležitost z bohaté nabídky, finančně tím pomůžeš svému oblíbenému klubu a následně můžeš získat zajímavé ceny přímo na stadionu. 

Každý měsíc se totiž uskuteční na ledové ploše v průběhu druhé třetiny utkání soutěž se společností SYNOT TIP. Hned první soutěž se uskuteční v 1. kole, a to proti celku Třinec. Jaké můžete očekávat ceny? 

První cenou je Sky box na jedno extraligové utkání pro Tebe a partu! 

Dvě vstupenky na sezení na příští utkání! 

Je toho pro tebe připraveno daleko víc, tak nezapomeň – zapoj se do soutěží a užij si zábavu naplno! SYNOT dlouhodobě podporuje sportovní organizace Zlínského kraje, proto v letošní sezóně navázal na někdejší spolupráci také s místním hokejem, který má v regionu velkou základnu fanoušků. Tak na co ještě čekáš? Zaregistruj se, vsaď si, fandi, bav se a vyhrávej 