Vyhlášení nouzového stavu definitivně ukončilo letošní sezonu!

Vláda České republiky ve čtvrtek 12. března 2020 s ohledem na šířící se pandemii nemoci koronaviru přijala přísnější opatření a vyhlásila na území celého státu nouzový stav. Pořádat se nemohou veřejné akce s účastí nad třicet osob, kromě jiného je zakázán přístup na sportoviště. Play off hokejové extraligy je s okamžitou platností zrušeno včetně série předkola Zlína s Olomoucí a celá hokejová sezona 2019/2020 předčasně ukončena. Ruší se veškerý program mládežnických a žákovských týmů HC Berani Zlín včetně tréninků na ZS Luďka Čajky nebo PSG arény! V článku najdete důležité informace k vyklízení šaten mládeže.
„Vláda přijala nouzový stav, který bude platit měsíc. Během té doby není možné pořádat hokejové akce, přičemž totéž platí i po 29. březnu, bylo oficiálně rozhodnuto o ukončení aktuálního ročníku Tipsport extraligy," uvedl Zdeněk Zikmund, tiskový mluvčí Českého hokeje. Mistrovský titul nebude udělen, do extraligy postupuje na základě rozhodnutí výkonného výboru ČSLH vítěz základní části Chance ligy, tým HC Motor České Budějovice.

Rozhodnutí HC Berani Zlín z.s. - ukončení mládežnických soutěží
Výkonný výbor Českého hokeje ve čtvrtek 12. března zrušil veškerý program mládežnických soutěží v závěru sezony, soutěže juniorů, dorostenců i žáků jsou s okamžitou platností ukončeny.  Již včera jsme Vás informovali o ukončení soutěží 5. tříd, 4. tříd, 3. tříd a 2. tříd řízených Zlínským výkonným výborem ČSLH.
 
Z výše uvedených důvodů a nařízení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu po dobu třiceti dnů (s platností od 12. března 2020 ve 14 hodin) se s okamžitou účinností kompletně ruší veškerý tréninkový program mládežnických kategorií klubu HC Berani Zlín. 
 
Důvodem uvedeného rozhodnutí HC Berani Zlín z. s. je minimalizace rizik spojených s šířením onemocnění COVID-19 a plnění nařízení vlády České republiky ze dne 12. března 2020.
  
Informace k vyklízení šaten mládeže: vzhledem k vývoji situaci a nařízení vlády ČR bude všem umožněno si odnést osobní věci z šaten (ZS Luďka Čajky, PSG aréna) výhradně a pouze za přítomnosti trenéra dané kategorie. Hráči, kteří mají klubové věci, budou vyzváni k jejich vrácení za přítomnosti trenéra.