Vyberte dres na příští sezonu!

Výběr finální verze dresu pro nadcházející sezonu bude na vás, zlínských fanoušcích. V termínu od soboty 27. 7. do středy 31. 7. 2019 23:59 bude zveřejněna anketa, ve které si fanoušci budou moct vybrat dres, který se jim nejvíce líbí. K hlasování budou přizváni i hráči A-týmu.
Fanoušci PSG Berani Zlín budou mít jedinečnou možnost podílet se na výběru dresu pro hokejovou sezonu 2019/2020. K výběru budou mít celkem tři varianty dresu. Hlasovat o jeho finální podobě budou i hokejisté A-týmu. Hlasy budou následně přepočítány dle koeficientu tak, aby součet všech hlasů hráčů měl 40% váhu. Následně dojde k součtu jednotlivých hlasů. 

“Výběr dresu byl roky na vedení a marketingovém oddělení. Letos jsme si řekli, že by bylo fajn, aby si fanoušci a hráči společně zvolili dres blízký jejich beraním srdcím. Přece jenom, nosit jej budou oni,” komentuje s úsměvem volbu dresu marketingová specialistka klubu Karolína Václavková. 

Minulý rok byl velmi hektický s ohledem na hledání nového generálního partnera a nebylo možné připravenou anketu realizovat. Letos je situace o poznání klidnější. U dresů dojde k několika změnám. "Trochu jsme bojovali s barvou kalhot, které mají pouze dva odstíny modré. Nový znak a klubové barvy byly navrženy v odstínu námořnické modré, ale kalhoty byly o hodně světlejší v barvě royal, což způsobovalo nesoulad. Od letoška budeme mít o něco tmavší kalhoty a na dresu využijeme dva odstíny modré barvy. Tmavší, která bude ladit ke kalhotám a o něco světlejší, která bude ‚tou ideální zlínskou‘. Dresy, díky trojbarevnosti, nebudou zcela inverzní. Námořnická modrá, která byla využívána především v 80. letech, bude na všech variantách na stejných místech. Žlutá bude trochu sytějšího odstínu, než bylo v minulém roce" řekl marketingový manažer klubu Libor Kožík. 

Dres, stejně jako v minulé sezoně, bude zdobit vlajka města Zlína pod krkem a velký klubový znak na hrudi, který bude umístěn trochu výš. Chtěli bychom také umístit číslo hráče i na přední stranu dresu. Font písma ještě není pevně stanoven a je možné, že se zde vyskytnou drobné změny. Klub PSG Berani Zlín také připravuje třetí variantu dresu, která bude tématického rázu. K jejímu odhalení dojde v průběhu září. Doma se bude hrát, stejně jako v minulé sezoně, ve žluté variantě. 

"Hlavní dresy jsme chtěli jednodušší, nic přeplácaného. Kreativně si více vyhrajeme s třetí sadou dresu. Jednoduchost ukazuje především první varianta, kde dominuje vždy jedna barva. Zde jsme vyslyšeli hlasy fanoušků, kteří v reakci na minulou sezonu volali po jednobarevném provedení. U varianty číslo dva jsme zvolili, pro Zlín velmi typické zvýraznění ramen, tentokrát vyvedené v modré barvě při obou variantách a doprovázené dvěma pruhy ve žluté a světlejší modré barvě. Pruhy se objevuje i u třetí varianty, kde je modrá protáhlá až na konec rukávu" komentuje Libor Kožík.

Reklamní loga, viditelná na vektorovém nákresu dresu, jsou aktuální k dnešnímu dni, ale jednání stále probíhají a mohou se zde objevit i další sponzoři. K finálnímu představení dresu dojde v sobotu 7. září od 16:00. Hlasovat můžete v odkazu pod článkem.