Ve středu se uskuteční veřejná tisková konference!

Ve středu 15. srpna v 16:00 se uskuteční veřejná tisková konference za účasti Martina Hostáka. Tisková konference se bude konat ve vestibulu NC Čepkov.

"Snažíme se přibližovat k fanouškům, a proto jsme se rozhodli i další tiskovou konferenci udělat veřejnou. Jsme velmi rádi, že nám NC Čepkov vyšlo vstříc a mohli jsme takhle rychle uspořádat tiskovou konferenci, která přinese zajímavé novinky. Uděláme maximum pro to, aby bylo možné zprostředkovat živý přenos na facebookovém profilu," přiblížil informace Libor Kožík, marketingový manažer.

Kromě tiskové konference si zde budete moci prohlédnout výstavu fotografií fotografa Robina Nevřaly, která je uskutečněna za spolupráce mezi NC Čepkov a klubem Berani Zlín. V prodejně Hervis si fanoušci mohou zakoupit permanentku na následující extraligovou sezonu 2018/19. Během celého týdne jsou zde k dostání permanentní vstupenky na stání.

Ve středu 15. 8. od 14:00 do 17:30 bude možnost zakoupit i permanentky na sezení. V tomto čase bude zavřená pokladna na Zimním stadionu Luďka Čajky. První dvě hodiny (14.00-16.00) bude možnost zakoupit si permanentku od hráče klubu Berani Zlín a získat podepsanou kartičku.

Po skončení konference bude probíhat autogramiáda hokejistů Berani Zlín na speciální kartičky vztahující se k výstavě fotografií. Akce se zúčastní minimálně 12 hokejistů extraligového týmu. Na další hráče se můžete těšit následující týden.

Z důvodu uskutečnění veřejné tiskové konference se neuskuteční původně plánovaný program s ukázkami letní přípravy hráčů.