Ve Zlíně proběhl turnaj NHL na herních konzolích

Ve středu 5. prosince se na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně odehrál již 16. ročník Mikulášského turnaje v NHL, ve hře NHL 19 pro herní konzoli Playstation 4, kterou pro žáky regionu Zlína uspořádal Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín, příspěvková organizace.

V prostorách tiskového střediska Zimního stadionu Luďka Čajky se sešlo 18 hráčů, aby si mezi sebou ve dvoučlenných družstvech zasoutěžili o putovní pohár DDM ASTRA Zlín i jiné hodnotné ceny. Hokejový turnaj se souběžně odehrával na dvou herních konzolích PS4. Patronem soutěže byl hokejový klub PSG Berani Zlín. Turnaj jako již každoročně poctili svou návštěvou hokejisté z A týmu PSG Berani Zlín Daniel Gazda a Jakub Sedláček. Hráči uspořádali autogramiádu pro všechny zúčastněné a předali ceny vítězným týmům turnaje.

Výsledková listina turnaje:

1. místo – SJS | Lukáš Keřt, Jan Antonín Jurášek | 3. ZŠ Zlín, ZŠ Mysločovice

2. místo – WSH | Petr Vidlář, Marek Rafaj | 11. ZŠ Zlín, 8. ZŠ Zlín

3. místo – NJD | Ondřej Tomek, Oldřich Bár | 8. ZŠ Zlín, 11. ZŠ Zlín Nejlepším střelcem turnaje s počtem 14 vstřelených branek se stal Petr Vidlář z týmu WSH

Vítězný tým SJS převzal putovní pohár DDM ASTRA Zlín.

Letošní Mikulášský turnaj v NHL navštívilo 40 účastníků, kteří přispěli ke sportovní atmosféře této tradiční předvánoční akce. Turnaj pro žáky připravili pracovníci DDM ASTRA Zlín, Milan Rábek, Martin Řezníček a Michal Polášek. Za poskytnutí prostor tiskového střediska ZSLČ a zajištění cen i autogramiády hráčů, patří poděkování Liboru Kožíkovi, marketingovému manažerovi klubu PSG Berani Zlín. Podle slov organizátorů se za rok jistě opět sejdeme...!

Fotogalerie