Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín proběhne dnes v PSG aréně!

Fanoušci zlínského hokeje si zabruslí v předvánočním čase opět s hráči extraligového týmu PSG Zlín. Tradiční akce s názvem Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín se uskuteční ve středu 14. prosince od 17 do 19 hodin v PSG aréně. Na akci se představí Libor Kašík, Roberts Bukarts, Ondřej Veselý, Miroslav Blaťák, Jiří Marušák a další. Pro fanoušky je připraveno rovněž klasické veřejné bruslení a dále autogramiáda hokejistů ve fanshopu.

„Populární akce pro fanoušky zlínského hokeje bude rozdělena na dvě části. V pět hodin odpoledne začne oficiální část, kdy se objeví zástupci extraligového týmu Libor Kašík, Tomáš Štůrala, Miroslav Blaťák, Oldrich Kotvan, Jiří Marušák, Antonín Honejsek, Robert Říčka, Ondřej Veselý, Roberts Bukarts, Pavel Kubiš a Roman Vlach. Fanoušci si vyzkouší na jedné polovině kluziště střelbu na naše gólmany. Na druhé polovině hřiště bude souběžně probíhat klasické veřejné bruslení,“ pověděl Tomáš Melzer, marketingový manažer  PSG Zlín. Vstup na bruslení veřejnosti činí 50 korun.

Před osmnáctou hodinou ukončí moderátor první část bruslení a proběhne úprava ledové plochy. Hokejisté se přesunou na autogramiádu do fanshopu v PSG aréně. Po úpravě ledu bude pokračovat klasické veřejné bruslení, tentokráte na celé ledové ploše už bez účasti hráčů. „Autogramiáda potrvá podle zájmu fanoušků, nejdéle však do 19:30 hodin. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost popovídat si s hráči a vyfotit se s nimi,“ řekl manažer Melzer.

Celou akcí provede slovem moderátor Filip Bartek, hudbu obstará Radio Zlín. Na akci Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín bude k zapůjčení několik kusů hokejek, brusle si každý donese vlastní.

Nezapomeňte přijít ve středu 14. prosince v 17 hodin na PSG arénu!