V předkole play off se odehraje po dvou letech opět bitva s Olomoucí

Hokejisté PSG Berani Zlín postoupili potřetí v řadě do vyřazovacích zápasů play off. Berani se utkají o postup do čtvrtfinále Generali Česká pojišťovna play off 2020 v sérii hrané pouze na tři vítězné zápasy s celkem HC Olomouc. Po dvou letech dojde opět v předkole k moravské bitvě s Hanáky, zlínští hokejisté tehdy prohráli 1:3 na zápasy a soupeři mají co oplácet.
Hanáci vedení trenérskou dvojicí Zdeněk Moták, Jan Tomajko skončili po základní části na sedmém místě, když nasbírali 77 bodů, o sedm bodů více než hokejisté z Baťova města. Berani se utkají s Olomoucí ve vyřazovacích zápasech play off podruhé. 

Předkolo, které se hraje pouze na tři vítězné duely, začíná v pondělí 9. března úvodním zápasem v Olomouci, kde se o den posléze uskuteční i druhý duel. Oba úvodní zápasy na ledě olomouckých Kohoutů začínají v 17 hodin. Třetí, případně čtvrtý zápas se odehraje ve čtvrtek 12. března v 17 hodin, respektive v pátek 13. března od 19 hodin na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Případný pátý a rozhodující duel proběhne v neděli 15. března na ledě Olomouce, lépe postaveného celku po základní části.
 
V letošní sezoně je bilance ve vzájemných zápasech velmi vyrovnaná (6:6 na body). Oba soupeři dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli (výsledky Zlín doma 1:4, 8:6 – venku 5:3, 1:3 – celkové skóre 15:16).

Program Generali Česká pojišťovna play off 2020 - předkolo:
Série 7. HC Olomouc – 10. PSG Berani Zlín

Pondělí 9. března - 1. zápas: HC Olomouc - PSG Berani Zlín (17 hodin)
Úterý 10. března - 2. zápas: HC Olomouc – PSG Berani Zlín (17 hodin)
Čtvrtek 12. března - 3. zápas: PSG Berani Zlín – HC Olomouc (17 hodin)
Pátek 13. března - případný 4. zápas: PSG Berani Zlín – HC Olomouc (19 hodin)
Neděle 15. března - případný 5. zápas: HC Olomouc – PSG Berani Zlín 

Další dvojice předkola: 8. Mountfield HK Hradec Králové – 9. HC Energie Karlovy Vary
 
Dvojice pro čtvrtfinále play off:
1. Bílí Tygři Liberec – 8. hůře postavený vítěz předkola
2. HC Oceláři Třinec – 7. lépe postavený vítěz předkola
3. HC Sparta Praha – 6. HC Kometa Brno
4. BK Mladá Boleslav – 5. HC Škoda Plzeň