Útočník Michal Poletín odchází na hostování do Vítkovic

Článek byl aktualizován. Po více než polovině sezony ve žlutomodrých barvách odchází útočník Michal Poletín na hostování do extraligového klubu HC Vítkovice Ridera. Dohodli se tak zástupci obou klubů, Michalovo hostování potrvá až do 30. dubna 2019. Hokejový klub PSG Berani Zlín děkuje Michalovi za odvedené služby a přeje mu hodně sportovních úspěchů v novém angažmá.
Sedmadvacetiletý útočník Michal Poletín přišel do Baťova města v létě z týmu chomutovských Pirátů. Ve Zlíně odehrál v aktuální sezoně 28 zápasů, ve kterých zaznamenal 8 bodů do produktivity za 3 góly a 5 asistencí. 

„S Michalem jsme počítali do prvních dvou útoků. V létě k nám přišel jako posila, ale bohužel se propadal v průběhu sezony sestavou a v posledních týdnech byl na hraně sestavy. Došlo ke vzájemné dohodě s hráčem o jeho uvolnění, ozvaly se nám Vítkovice, kde bude hostovat do konce letošní sezony. Michal charakterově skvěle zapadl do hráčské kabiny, v přípravě a tréninku nic neošidil, ale po sportovní stránce nenaplnil v extraligových zápasech naše očekávání,“ pověděl Jiří Šolc, jednatel a sportovní manažer PSG Berani Zlín. Poletín může za nový klub nastoupit již v pátečním 30. extraligovém kole, kdy hrají Vítkovice doma proti Plzni a rovněž ve dvou vzájemných zápasech Zlína s Vítkovicemi v základní části extraligy, to nejbližší je na programu již 4. ledna v Ostravě.   

„Po odchodu Poletína bychom rádi posílili hráčský kádr do konce přestupního termínu o nového útočníka. Uvidíme, jaká bude aktuální situace na hráčském trhu a zda bude někdo volný,“ řekl Jiří Šolc.


Útočník Michal Poletín odehraje zbytek letošní sezony v týmu HC Vítkovice Ridera, kdxe bude hostovat do konce dubna. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT
×
Odehrané v 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera