Týmové focení ve žlutomodrém provedení

Týden po zahájení extraligy proběhlo tradiční týmové focení extraligových hokejistů PSG Berani Zlín. Žižka a spol. oblékli pro společné foto světlou sadu nových dresů s Beranem na hrudi. Zlínští hokejisté nastupují ve světlé (žluté) barvě dresů k domácím zápasům na ZS Luďka Čajky v letošní sezoně Tipsport extraligy 2018/2019. Fanoušci poznají výsledek týmové fotografie na plakátě, který bude k dostání během podzimních dnů.

Společné focení se uskutečnilo před pátečním dopoledním tréninkem. Čtyřicet minut po deváté hodině se trousili z kabiny první hráči, nechyběl ani dlouhodobě zraněný útočník Zdeněk Okál. Celkem vyjelo na led devětadvacet hokejistů včetně kvarteta juniorů. Role figurantů za chybějící hráče se ujali Dominik Šarman, Daniel Handl, Dominik Luža a Jonáš Kočica. Týmové focení proběhlo zcela hladce, režijní taktovky se ujali marketingový manažer PSG Berani Zlín Libor Kožík a zlínský fotograf Robin Nevřela. Nejdříve přišlo na řadu focení portrétů pro fotografy z regionálních redakcí a poté už proběhlo focení společné fotografie za účasti kompletního realizačního týmu a vedení klubu v čele s prezidentem klubu Miroslavem Adámkem, generálním manažerem Martinem Hostákem a sportovním manažerem Jiřím Šolcem.

Týmové focení se uskutečnilo v nových dresech, které byly představeny fanouškům před zahájením nové sezony v parku Svobody u zlínského zámku. Podle herního řádu došlo v letošní sezoně ke změně barvy dresů v domácích zápasech. Extraligové týmy nastupují v letošní sezoně k domácím zápasům ve světlé sadě dresů.  


Fotogalerie