Turnaj deváťáků už v neděli. Vyfoťte se s maskotem, vyhrajte vstupenky

Celodenní turnaj deváťáků se blíží. Třetí kolo poháru Sev.en Hockey Cup, které se uskuteční v neděli 15. prosince na Zimním stadionu Luďka Čajky, nabídne nejen kvalitní mládežnické zápasy, ale i doprovodné aktivity pro všechny zúčastněné. Jak bude vypadat program během dne a na co se mohou fanoušci těšit?

Každý, kdo dorazí do ochozů zimního stadionu fandit mladým hokejistům, obdrží drobnou pozornost v podobě slevových kuponů, dobrot nebo třeba vstupenek do zábavního parku Galaxie. Vstup na turnaj je zdarma. Několik šťastlivců si navíc odnese vstupenky na extraligové utkání zlínského A-týmu proti Vítkovicím.

Během dne bude na zimním stadionu otevřeno občerstvení. A po ledě i po tribunách se bude prohánět maskot zlínského klubu Beran, který se rád s každým vyfotí. Zápolení zlínských nadějí bude přímo na místě sledovat také bývalý vynikající útočník Beranů Petr Leška, který je patronem turnaje.

Odpoledne se na stadionu sejdou zástupci města, kraje a všech devíti klubů Zlínského kraje, aby ve 14:15 podepsali memorandum o spolupráci. Na závěr setkání se všichni zúčastnění objeví na ledové ploše ke společné fotografii. Ve 14:45 pak začíná zápas deváťáků proti Litvínovu.

Přijďme společně fandit zlínským deváťákům, vytvořit hlasitou atmosféru a užít si pohodovou adventní neděli u mládežnického hokeje.

Program zápasů turnaje Sev.en Hockey Cup ve Zlíně

9:00 – Berani Zlín vs. Rytíři Kladno
10:45 – Slavnostní zahájení turnaje
11:00 – Dynamo Pardubice vs. Litvínov
13:00 – Rytíři Kladno vs. Dynamo Pardubice
14:45 – Berani Zlín vs. Litvínov
16:45 – Litvínov vs. Rytíři Kladno
18:30 – Berani Zlín vs. Dynamo Pardubice
19:45 – Slavnostní zakončení turnaje (ihned po skončení posledního utkání)