Trénink třeťáků navštívili Mikuláš, anděl a čerti

Velké překvapení čekalo na nejmladší naděje zlínského hokeje během pondělního tréninku pod vedením trenéra Marka Dohnala. Přišel je navštívit samotný Mikuláš, anděl a čerti. V rámci čertovské show se malí caparti na bruslích dočkali překvapení, neboť v přestrojení za čerty byly opory extraligového týmu mužů. V roli čertů se představili Antonín Honejsek, Libor Kašík a Zdeněk Okál. 
Celý téměř hodinový program provázely světelné a zvukové efekty, kluci dostali od Mikuláše balíčky v režii rodičů a v závěru vydařeného odpoledne proběhlo fotografování každého hráče zvlášť se všemi účinkujícími. Čerti byli po celou dobu v maskách a předstírali, že neumějí bruslit.

Na závěr se odmaskovali a všichni byli fascinováni, že v roli čertů se představili extraligoví hokejisté.  Příprava proběhla v naprostém utajení za spolupráce trenéra gólmanů Richarda Hrazdiry, který vše se samotnými hráči zrealizoval. Dokonce ani samotný pan trenér, o ničem nevěděl. Za Mikuláše byl přestrojen asistent trenéra David Macharáček.

FOTO: PH HOCKEY AGENCY 2014