Tradiční aukce hokejových dresů je tady!

I po hokejové sezoně 2019/2020, která byla ukončena před jejím vyvrcholením v zhledem k aktuální situaci, přichází oblíbená aukce originálních hráčských dresů přes webový portál aukro.cz.
Už se stalo tradicí, že hokejový klub PSG Berani Zlín na konci sezony nabízí fanouškům jedinečnou příležitost získat originální hraný dres svého oblíbeného hráče. I letos si fanoušci zlínských Beranů můžou vydražit "svůj" originál z hokejové sezony 2019/2020 a rozšířit tak svou sbírku. V dražbě se objeví převážně domácí varianta dresu, tedy dres ve žlutém provedení.

Právě draženému dresu se dostalo pocty, když byl vyhlášen jako druhý nejpovedenější dres Tipsport extraligy ledního hokeje na základě hodnocení webu dresblog.cz, který se zaměřuje na sportovní design. http://www.dresblog.cz/2020/01/03/zebricek-dresu-hokej-2019/

V aukci naleznete žlutou variantu dresu, ve které Berani nastupovali k domácím utkání na Zimním staionu Luďka Čajky. Vyvolávací cena těchto dresů je 1250 Kč. Kromě těchto dresů se v aukci objevují i 3 kusy z sady dresu. Jedná se o dresy, na nichž je vyobrazeno architektonické srdce města Zlína, a jsou nehrané. Vyvolávací cena těchto jedinečných dresů je 800 Kč.

Kompletní nabídku všech dražitelných dresů najdete zde. Dražby potrvají do čtvrtečního odpoledne.

Upozorňujeme, že v současné situaci není možný osobní odběr z rukou vybraného hráče. V případě osobního převzetí Vám bude dres vydán zaměstnancem klubu nebo můžete počkat do začátku letní přípravy.