TIPUJ výsledek domácích utkání Beranů a VYHRAJ dres nebo vstupenky

Nákupní centrum Čepkov Zlín připravilo se spolupráci s extraligovým hokejovým klubem Aukro Berani Zlín tipovací soutěž na výsledky domácích zápasů Beranů. Soutěž pro osoby starší osmnácti let proběhne od 13. listopadu do 28. prosince 2017 a vyhrát můžete dres nebo vstupenky na následující duel. Losování výherců správných tipů proběhne bezprostředně po ukončení každého utkání v prostorech NC Čepkov Zlín.
Účast není podmíněna žádným nákupem v prodejnách Nákupního centra Čepkov Zlín. Tipování je možné po celé období akce pouze jednou denně a to vždy na tipovacím místě a v průběhu celé otevírací doby. Zájemce o hru vyplní tipovací kupón svým tipem, jménem, příjmením, telefonickým kontaktem a podpisem k souhlasu se zařazením do hry. Vyplněný tipovací kupón si soutěžící sám vhodí do připraveného losovacího zařízení. Tipování bude ukončeno vždy v den konkrétního utkání a to v čase jeho oficiálního zahájení.

Losování výherců správných tipů proběhne bezprostředně po ukončení každého utkání v prostorech NC Čepkov Zlín. „Výherce budeme bezodkladně kontaktovat SMS zprávou, na základě které si mohou výhru převzít denně od 10 do 19 hodin v dětském koutku v NC Čepkov Zlín. Losujeme vždy jeden dres týmu Berani Aukro Zlín a desetkrát vstupenku na sezení v kategorii A. To znamená osm utkání, osmkrát losujeme a osmkrát můžete vyhrát jedenáct cen,“ pověděl Tomáš Melzer, marketingový manažer Aukro Berani Zlín.

V případě, že nebude dostatečné množství správných tipů na plánovaný počet cen, rozhoduje o zařazení do losování nejprve správný tip vstřelených branek Aukro Berani Zlín a následně správný tip obdržených branek Aukro Berani Zlín. V případě, že ani tyto výjimky nenaplní počet výherců na plánovaných jedenáct v rámci každého utkání, propadají ceny ve prospěch a potřebu pořadatele. Losuje se vždy v pořadí cen – dres Aukro Berani Zlín a následně vstupenky. Tipování dalšího v pořadí daného utkání začíná následující den (ihned se začátkem otevírací doby v NC Čepkov Zlín) po odehrání utkání předešlého. „Pro výherce budou připravená zajímavá místa k sezení v kategorii A. Místa budou na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně označená samolepkou s logem NC Čepkov Zlín a budou vždy na stejném místě a všechny vedle sebe,“ řekl Melzer.
 
Důležité upozornění:
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit pravidla této soutěže. Nové znění pravidel bude účinné od okamžiku jejich zveřejnění. O jakýchkoliv reklamacích rozhoduje s konečnou platností pořadatel NC Čepkov Zlín. Každý účastník soutěže vyslovuje vyplněním tipovacího kupónu (s podpisem) a vhozením do losovacího zařízení souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby soutěže a pro případná jiná obchodní a reklamní sdělení pořadatele soutěže, organizátora soutěže a partnera akce. Tyto údaje budou zpracovány v souladu s podmínkami zpracování osobních údajů. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci obchodů Nákupního centra Čepkov Zlín, právnické osoby, zaměstnanci pořadatele a organizátora, ani jejich rodinní příslušníci. Soutěže se smí zúčastnit jen fyzické osoby s bydlištěm v České republice a v Slovenské republice starší 18-ti let (může být vyžadováno prokázání věku osobním dokladem soutěžícího).
 
Přehled utkání na tipovací soutěž na výsledky domácích zápasů Beranů: 
17.11.2017 Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec (ukončení tipování v 15:30 hodin)
19.11.2017 Aukro Berani Zlín - BK Mladá Boleslav (ukončení tipování v 15:30 hodin)
29.11.2017 Aukro Berani Zlín - Piráti Chomutov (ukončení tipování v 17:30 hodin)
3.12.2017 Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice (ukončení tipování v 15:30 hodin) 
5.12.2017 Aukro Berani Zlín – Mountfield HK Hradec Králové (ukončení tipování v 17:30 hodin) 
8.12.2017 Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec (ukončení tipování v 17:30 hodin)
22.12.2017 Aukro Berani Zlín - HC Verva Litvínov (ukončení tipování v 17:30 hodin)
5.1.2018 Aukro Berani Zlín – HC Sparta Praha (ukončení tipování 28.12. ve 21:00 hodin)Tipovací lístek