Synot Tip podpoří zlínský hokej v roli významného partnera

Extraligový klub Berani Zlín získal dalšího hlavního partnera, kterým se stala společnost Synot Tip, a. s. Informaci potvrdil na veřejné tiskové konferenci druhý červnový den Mgr. Zdeněk Novák, obchodní ředitel zlínského hokeje. Akce proběhla za značného zájmu veřejnosti v centru krajského města, v parku Svobody pod zlínským zámkem v rámci doprovodného programu 58. Zlin Film Festival - Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež.

 „V minulosti jsme byli významným partnerem zlínského hokeje. O nás se ví, že jsme dlouhodobým partnerem sportu. Ve Zlínském kraji podporujeme dlouhodobě výrazně fotbalový klub 1. FC Slovácko. Nyní se dostáváme se sponzoringem i do Zlína. Je to logická volba, sídlí zde naše firma, pan majitel Ivo Valenta ve Zlíně bydlí, je činný za město Zlín a tento kraj v politickém dění,“ uvedl Petr Mikoška, výkonný ředitel společnosti Synot Tip.

„Berani Zlín je tradiční značka, což má naše společnost ráda. Pro fanoušky zlínského hokeje společně s klubem připravujeme různé zajímavé formy spolupráce,“ řekl Mikoška na tiskové konferenci.

Zlínský klub posiluje i personální složení obchodního úseku. Do pozice obchodního manažera na externí spolupráci nastoupil David Ohnutek, odchovanec zlínského hokeje.

Fotogalerie