Stáhněte si aplikaci Berani Zlín ve verzi pro operační systém iOS

Po roční odmlce má extraligový klub PSG Berani Zlín opět oficiální aplikaci pro mobilní telefony. Po operačním systémem Android je nyní k dispozici verze pro operační systém iOS. Aplikace byla vyvíjena v rámci spolupráce se společností Ticketportal a umožňuje pohodlný nákup vstupenek na jednotlivá utkání.
„Jsem velmi rád, že se nám podařilo najít alternativu k aplikaci, která zde byla několik let používána. Ta kromě vysokých nákladů na správu vyžadovala v nejbližší době poměrně drahou modernizaci. Současné řešení je daleko efektivnější a udržitelné po mnoho let. Aplikace je stále ve vývoji, dojde tam postupně k úpravám tak, aby plně vyhovovala našim fanouškům. Budeme v nejbližších měsících sbírat podněty od fanoušků a zlepšovat její funkčnost," pověděl Libor Kožík, marketingový manažer zlínského hokeje.

Aplikace je stejně jako předchozí úzce propojená s webovými stránkami, ale skýtá jednu výhodu pro fanoušky, kteří nejsou držiteli permanentních vstupenek. Pohodlný nákup vstupenek přes Ticketportal. V aplikaci se zobrazují všechny již nakoupené vstupenky z dané sezony.

Odkaz ke stažení aplikace najdete zde