Spolumajitel a zakladatel Aukra Václav Liška věří v postup do čtvrtfinále play off

Minimálně následující jednu sezonu bude zlínský hokejový klub veden pod názvem Aukro Berani Zlín. Na čtvrteční tiskové konferenci to potvrdil generální manažer Beranů Martin Hosták, z jehož rukou převzal nový dres na přípravná utkání spolumajitel a zakladatel firmy Aukro Václav Liška.
Zakladatel a spolumajitel internetového obchodu Aukro vyjádřil spokojenost s tím, že firma sponzoruje právě hokej ve Zlíně. "Aukro má kořeny ve Zlíně a jsme velmi hrdí na to, že můžeme být generálním sponzorem zlínského hokeje. Budeme mít nyní se synem o důvod víc fandit Beranům," pousmál se Václav Liška. Cíl nového "mecenáše" zlínského hokeje  je jasný. "Rád bych viděl klub v letošní sezoně ve čtvrtfinále," řekl Liška na přímý dotaz novinářů. 

Nový generální manažer Martin Hosták si mohl přesně měsíc po svém nástupu do funkce částečně oddechnout. "Jsem rád, že jsme dotáhli jednání s Aukrem do úspěšného konce. Věci se dotáhly v posledních týdnech. Zároveň velmi děkuji zástupcům sponzora, že s námi souhlasili i se zavedením slova Berani do názvu klubu," usmíval se..

Hosták rovněž naznačil, že je i důvod k mírnému optimismu. "Je tady stále dost práce, ale už vidím světlo na konci tunelu," dodal. "Daří se nám i plnit rozpočet, ačkoli ještě není stoprocentně naplněn," pověděl generální manažer Aukro Berani Zlín.

Martin Hosták na pondělním prvním tréninku na ledě slibuje "bombu" v podobě tajné posily. "V pondělí bude co diskutovat a řešit. Jedno zajímavé jméno máme a na druhém se pracuje. Doufám, že se vše povede dotáhnout do úspěšného konce. Byla by to velká sportovní bomba," uzavřel.

Slavnostní odhalení nového loga provedli MUDr. Miroslav Adámek, prezident prezídia hokejového klubu a Martin Hosták, generální manažer. FOTO: ZLIN PRESS - PAVEL HRABOVSKÝ.

Fotogalerie