Společnost PSG se vrací jako generální partner klubu Berani Zlín

Extraligový hokejový klub Berani Zlín vstoupí do nadcházející sezony s novým názvem a staronovým generálním partnerem. Vedení klubu zveřejnilo informaci na veřejné tiskové konferenci v Nákupním centru Čepkov v rámci akce Berani na Čepkově.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo jednání dovést do úspěšného konce. Titulárním sponzorem klubu se stává silná společnost PSG. Do příští sezony vstoupíme s názvem PSG Berani Zlín, kdy logo PSG bude nad znakem klubu. Je symbolické, že právě v roce oslav 90. výročí se vrací společnost, která s naším klubem strávila v názvu nejdelší čas. Uzavřeli jsme víceletou smlouvu, což znamená, že klub stojí na pevných základech. Stále se snažíme získávat další partnery,“ uvedl Martin Hosták, jednatel a generální manažer zlínského hokeje.

 

Výkonný ředitel společnosti PSG Ing. Jaroslav Ševela řekl: "PSG je dlouholetým významným partnerem zlínského hokeje. PSG patří jako společnost k významným stavebním firmám Zlínského kraje a regionu. V neposlední řadě je zvyklá plnit své závazky jak vůči zákazníkům ve stavebním oboru , tak i vůči partnerům, které sponzoruje. To jsou argumenty, které nás vedly vrátit se do pozice generálního sponzora zlínského hokeje."

 

Společnost PSG byla generálním partnerem zlínského hokeje devět sezon od léta 2008. V tomto období hokejisté PSG Zlín vybojovali v historii klubu druhý mistrovský titul v sezoně 2013/2014, sezonu předtím obsadili Berani druhé místo po nezapomenutelné finálové bitvě s Plzní. 

 

Fotogalerie