Spojte síly ve hře Generali PUK a dotáhněte Aukro Berani Zlín na vrchol!

Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, se vrací s úspěšnou hrou Generali PUK. Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci Generali PUK, přihlásit se a začít hrát. Teď navíc můžete dotáhnout klub Aukro Berani Zlín k vítězství v lize!
O co jde? Princip zůstává stejný. Cílem hry je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště, cestou teď navíc můžete sbírat mince, za které pořídíte různá vylepšení. Aby to nebylo zase tak moc jednoduché, budete si muset dávat pozor na projíždějící rolbu a zvukové vlny od fanoušků, které s vaším pukem mohou "zamávat". Při každém pokusu je tak třeba zvážit potřebný směr i sílu hodu!

Ve hře můžete hrát za Aukro Berani Zlín, největší novinkou je totiž virtuální liga, která kopíruje skutečný rozpis Tipsport extraligy. Stačí si na začátku vybrat komu fandíte a společně s dalšími fanoušky Aukro Berani Zlín usilovat o co nejlepší skóre v každém zápase! V daném utkání se do celkového skóre jednoho týmu sčítají vždy nejvyšší výsledky jeho hráčů. Tým, který bude mít na konci utkání v součtu více bodů, vyhraje a získá tři body do tabulky virtuální ligy Generali PUK. Dostanete Aukro Berani Zlín na vrchol?

Hru Generali PUK si můžete stáhnout do telefonů a tabletů s operačními systémy Android a iOS.

Apple iOS: ZDE
https://itunes.apple.com/cz/app/generali-puk/id1193164058?mt=8

Android: ZDE
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.generali.puk