Sněhurka a Lucie mění termíny domácích zápasů se Spartou a Kometou

V rozpisu extraligových zápasů hokejistů PSG Berani Zlín na nadcházející ročník 2019/2020 dochází k termínovým změnám. Vzhledem ke komerčním akcím na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně se mění datum domácího utkání 11. kola se Spartou Praha a utkání 21. kola s Kometou Brno. Změnil se rovněž termín únorového duelu na ledě mistrovského Třince.
Nový pohádkový muzikál Sněhurka na ledě odstartuje české turné ve druhé polovině října na ZS Luďka Čajky. Z uvedeného důvodu se přesouvá utkání 11. kola Tipsport extraligy se Spartou z původního termínu pátek 18. října na čtvrtek 17. října.

Ve druhé polovině listopadu se uskuteční ve Zlíně koncert skupiny Lucie v rámci turné EVOLUCIE Tour 2019 a vzápětí muzikál na ledě Popelka. Dochází ke změně termínu zápasu s brněnskou Kometou v rámci 21. extraligového kola. Místo původního termínu neděle 24. listopadu se bude hrát ve středu 13. listopadu hned po reprezentační přestávce.

Došlo i ke změně data venkovního zápasu na ledě mistrovského Třince v rámci 48. kola. Místo avizovaného termínu neděle 23. února se bude hrát ve Werk Areně v úterý 25. února 2020. 

Aktualizovaný přehled extraligových zápasů hokejistů PSG Berani Zlín v ročníku 2019/2020 najdete ZDE


Atraktivní derby s Kometou se bude hrát na zlínském ledě ve středu 13. listopadu. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT