Složení realizačních týmů mládeže a žáků. Juniory vede Svoboda, dorost Jankovič

Přinášíme přehled realizačních týmů mládežnických a žákovských celků HC Berani Zlín pro nadcházející sezonu 2019/2020. Extraligové juniory povede po téměř tříleté odmlce opět Robert Svoboda, u dorostu pokračuje v pozici hlavního trenéra Tomáš Jankovič.
Dvaapadesátiletý Robert Svoboda se po téměř tříletém působení u extraligového týmu mužů vrací ve zlínském klubu na post šéfa hokejové akademie a zároveň pozici hlavního trenéra juniorského týmu. „Po výměně trenérů u extraligového mužstva mužů se jedná o logickou volbu. Robert dělal tuto práce velmi dobře před odchodem k prvnímu týmu, nyní se vrací na post šéfa akademie a kouče juniorky,“ uvedl Jiří Šolc, jednatel a sportovní manažer zlínského hokeje. Asistentem Svobody u juniorského týmu bude Robert Hamrla, bývalý extraligový gólman Zlína.

Dorostence povede opět Tomáš Jankovič ve dvojici s Jiřím Suhradou. V pozicích hlavních trenérů žákovských týmů budou působit v nadcházející sezoně Zbyněk Mařák (9. a 7. třída), Radek Pšurný (8. a 6. třída) a premiérově Petr Duba (5. a 4. třída). Přípravku povede Petr Žák.

Kompletní přehled realizačních týmů mládeže a žáků najdete ZDE  

Robert Svoboda se vrací na post šéfa akademie a hlavního trenéra extraligového týmu juniorů. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT