Sledujte All Star Cup i s Liborem Kašíkem živě na Hokejka TV!

Na mezinárodním turnaji All Star Cup v Bratislavě se představí ve výběru české extraligy brankář a opora týmu Aukro Berani Zlín Libor Kašík. Turnaj se uskuteční v sobotu 17. února a mezi sebou budou bojovat výběry slovenské extraligy, české extraligy, německé DEL a rakouské EBEL ligy. Atraktivní zápolení se hraje ve formátu tři na tři, systémem každý s každým. Hrát se bude dvakrát patnáct minut. Všechny zápasy můžete sledovat živě na Hokejka TV.
Atraktivní zápolení se hraje ve formátu tři na tři, systémem každý s každým. Hrát se bude dvakrát patnáct minut. Prvních třináct minut bude hrubého času, další dvě času čistého. Hlavním trenérem extraligového výběru bude bývalý reprezentační kouč Vladimír Vůjtek starší. Jeho asistentem bude Viktor Ujčík a generálním manažerem týmu je Petr Nedvěd. Na vítěze čeká finanční odměna 25 000 eur.

Nominace české Tipsport extraligy na All Star Cup 2018
Brankáři: Libor Kašík (Aukro Berani Zlín), Miroslav Svoboda (HC Škoda Plzeň).obránci: Erik de la Rose (HC Dukla Jihlava), Brett Flemming (Piráti Chomutov), Marek Hrbas (HC Vítkovice Ridera), Martin Vyrůbalík (HC Olomouc), útočníci: Jaroslav Bednář (Mountfield HK), Martin Hanzl (HC Verva Litvínov), Dominik Lakatoš (Bílí Tygři Liberec), Martin Nečas (HC Kometa Brno), Lukáš Pech (HC Sparta Praha), Jiří Polanský (HC Oceláři Třinec), David Tomášek (HC Dynamo Pardubice), Lukáš Žejdl (BK Mladá Boleslav). Trenéři: Vladimír Vůjtek starší a Viktor Ujčík.

Program All Star Cupu 2018 v Bratislavě:
13:30 Tipsport extraliga (Česko) – EBEL (Rakousko), sledujte ŽIVĚ
14:30 Tipsport liga (Slovensko) – DEL (Německo), sledujte ŽIVĚ
15:30 DEL (Německo) – Tipsport extraliga (Česko), sledujte ŽIVĚ
16.45 Zahajovací ceremoniál
17:00 Tipsport liga (Slovensko) – EBEL (Rakousko), sledujte ŽIVĚ
18:00 EBEL (Rakousko) – DEL (Německo), sledujte ŽIVĚ
19:00 Tipsport liga (Slovensko) – Tipsport extraliga (Česko), sledujte ŽIVĚ
20:00 Závěrečný ceremoniál

Brankář Aukro Berani Zlín Libor Kašík se představí na exhibičním turnaji All Star Cup v Bratislavě. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT