Ševcovský ples i v roce 2020! Už známe datum

Naplněné Kongresové centrum, skvělá atmosféra, pestrý doprovodný program, a to všechno ve žluto-modrých barvách Beranů. Ševcovský ples se ve svém premiérovém ročníku představil zlínské hokejové veřejnosti ve vší parádě. V příštím roce se můžete těšit na ještě větší porci zábavy a my už víme, které datum si musíte zapsat do vašich diářů na rok 2020!
Ševcovský ples proběhne v příštím roce opět pod patronátem klubu PSG Berani Zlín a to během reprezentační pauzy v sobotu 8. února 2020 v Kongresovém centru Zlín. Je jisté, že se můžete opět těšit na kompletní soupisku hráčů A-týmu, včetně vedení klubu, kteří na ples zavítají.
Nebudou chybět ani soutěže o hokejové suvenýry, tombola o hodnotné ceny, střelba na bránu nebo fotokoutek, v němž se můžete nechat zvěčnit například se svým oblíbeným hokejistou.

Těšit se můžete i na hudební kapelu, která vám zahraje širokou škálu žánrů a už teď si brousíme zuby na vychytané půlnoční překvapení. A nebojte se! Na to důležité jsme nezapomněli. Také Ševcovský ples v roce 2020 bude mít svého sympaťáka, kterého budete volit vy všichni!

Bedlivě sledujte naše stránky a sociální sítě, kde se včas dozvíte o předprodeji, který bude určitě probíhat na zimním stadionu během extraligových zápasů a také na vybraných místech ve Zlíně. Protože nepřijít by byla velká chyba!