Rozdíl byl v přístupu do první třetiny. Šli do toho více než my, řekl Dufek

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli ve 46. kole Tipsport extraligy na ledě Pardubic 2:3 a mají náskok na jedenácté Vítkovice osm bodů. Na ledě Dynama rozhodla především první třetina, kterou Berani prohráli 0:2. "Byl tam rozdíl v přístupu," mrzelo po utkání reprezentačního útočníka Jana Dufka, který byl vyhlášen nejlepším hráčem poraženého týmu.
"Rozdíl byl jednoznačně v přístupu. Na Pardubicích šlo vidět, že bojují o záchranu. Šli do toho mnohem více než my a podle toho to tak dopadlo. Dostali jsme dva góly a to se pak těžko hraje," štvalo Jana Dufka, který si v utkání připsal asistence na oba zlínské góly. "Od toho jsem útočník," usmál se nejlepší střelec Beranů v letošní sezoně,

I zásluhou Dufkových nahrávek Berani ve druhé části vyrovnali. "Řekli jsme si v šatně, co chceme plnit a zabralo to. Dali jsme dvě branky, stáhli manko, ale bohužel ve třetí třetině nám tam gól nepadl," pověděl dvaadvacetiletý forvard do kamer České televize.

Jeho asistence na první gól Zlína směřovala na hůl obránce Lukáše Buchty, který chválil jeho práci. "Honza Dufek nastřelil beton gólmana a z pozice beka vím, jak je těžké zastavit dojíždějícího beka. Nacpal jsem se tam a padl gól," okomentoval Buchta na svůj druhý extraligový gól .

Obránce Lukáš Buchta vstřelil svou druhou branku v letošní sezoně. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT