Rally jezdci zkříží hokejky ve Zlíně již popáté. Rally Ice Tour je tady!

V sobotu 26. ledna v 17 hodin se uskuteční na ZS Luďka Čajky ve Zlíně jubilejní pátý ročník netradičního setkání rally jezdců a jejich mechaniků nazvaného Rally Ice Tour. Jezdci po roce na sebe opět místo závodní kombinézy navlíknou hokejovou výstroj, obují brusle a volant vymění za hokejovou hůl. Hráči navíc premiérově oblečou dresy Čech a Moravy. Zúčastněným ovšem vůbec nepůjde o výsledek, ale především o pobavení sebe a hlavně přítomných fanoušků. Navíc akce přinese i radost jedné ze zlínských rodin vozíčkářů, kterým pořadatelé a zúčastnění hráči předají před zápasem finanční dar.
Na zlínském ledě se opět objeví zajímavá jména českého rallysportu. Hokejový dres Moravy obleče například šestinásobný český šampion a bývalý tovární jezdec Škody a Fordu Roman Kresta, jemuž se loni v utkání velmi dařilo. „Loňská akce se mi velmi líbila, takže jsem i letos rád přijal pozvání pořadatelů a na zápas se již velmi těším. Doufám, že podobně jako loni přijde 
i spousta diváků, kteří na stadionu pro nás vytvoří tu správnou hokejovou kulisu,“ přeje si luhačovický soutěžák.

Premiéru při Rally Ice Tour si odbude ve Zlíně a do dresu Čech se obleče bývalý liberecký soutěžák Štěpán Vojtěch. Mezi mantinely se kromě těchto dvou jmenovaných představí na straně Moravy například Jan Jelínek, Milan Kneifel, Miroslav Jakeš, Lubomír Minařík a v dresu Čech se představí Petr Uhel, Václav Dunovský, Jiří Vlček, Karel Trněný a další. Vstup na V. Rally Ice Tour je pro všechny zdarma a platit se budou pouze slosovatelné programy v symbolické ceně 10 Kč.