RI OKNA Rally Ice Tour: Přijďte v sobotu podpořit na zimní stadion dobrou věc

Již v sobotu 9. února odstartuje do druhé dekády akce, kterou benefiční hokejové utkání jezdců rally - XI. RI OKNA Rally Ice Tour 2019 bezesporu je. Od šestnácté hodiny zkříží hokejky na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně piloti a spolujezdci soutěžních vozů. Hlavně pro to, aby udělali radost vybraným hendikepovaným osobám. "Na utkání se už moc těšíme, neboť parta kluků z rally opět udělá radost lidem, kteří neměli, co se týče zdravotního stavu, tolik štěstí jako my,“ hlásí z tábora pořadatelů hlavní organizátor Vladimír Barvík. "Je super, že námi založená tradice benefičních utkání se přehoupne do druhé desítky odehraných ročníků a částka podpory neustále roste. Všichni, kteří nás podporují z řad hráčů, nebo reklamních partnerů, si jistě zaslouží obrovské poděkování," vzkazuje na dálku hlavní organizátor.
Kromě samotného hokejového zápasu čeká na diváky bohatý doprovodný program a mimo jiné také možnost aktivně se zapojit do podpory hendikepované Nikoly Hlavinkové ze Zlína. Nikolce, mimo výtěžku z dražby, která probíhala v týdnu před samotnou Rally Ice Tour, mohou diváci pomoci i přímo na stadionu.  "Pokud se rozhodnete zavítat 9. února od 16 hodin na zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně na XI. RI OKNA Rally Ice tour 2019, tak i tam budou k dispozici mé další velkoformátové fotografie z domácích soutěží rally. Můžete si je zakoupit za cenu, kterou si určíte sami. Celý výtěžek z prodeje pak přidáme k výtěžku dražby na rehabilitace Nikolky," přiblížil možnost aktivního zapojení se k dobré věci fotograf Jan Dušek. Přichystáno bude přes 60 fotografií ve formátu 50x70 cm (bez rámu). 

A na jaký program se můžete těšit? Kromě samotného hokejového zápasu si můžete užít například pocity závodníka na rallyovém trenažeru, soutěže na ledě či autogramiády. Fandy hokeje potěší autogramiáda vybraných hráčů PSG Berani Zlín a na rallyové fandy čeká autogramiáda legend domácí soutěžní scény. "Získat podpisy a poslechnout si i zajímavé historky ze zákulisí z dřívějších dob rally, můžete z úst Ladislava Křečka, Juliuse Gála, Josefa Petáka či Karla Jirátka," přiblížil jeden z bodů doprovodného programu Vladimír Barvík. Tyto legendy doplní u autogramiády i Roman Kresta a Miroslav Jakeš. 

„A pokud by jste se chtěli třeba svézt se Silvestrem Mikuláštíkem ve voze WRC, můžete si u vstupu do stadionu zakoupit za symbolických deset korun slosovatelný tištěný program, který je součástí losování tomboly a Silva právě svezení věnoval jako hlavní cenu,“ láká fandy rally na zajímavou hlavní cenu tomboly Barvík. Dalšími zajímavými cenami pak budou třeba celoroční předplatné časopisu Rally, nebo poukazy na jízdu na e-motokárách ve Zlíně. 

Přijďte tedy v sobotu 9. února od 16. hodin společně s jezdci rally podpořit dobrou věc nebo svými hlasivkami podpořit právě jejich snažení v disciplíně, která není pro ně až tak tradiční. 

Tištěný program XI. RI OKNA Rally Ice Tour 2019 si můžete stáhnout v elektronické podobě ZDE

Zdroj: tisková informace pořadatelů (autor: Jiří Hejtmánek) 


×
Odehrané v 18:00 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Olomouc