První ročník Ševcovského plesu se vydařil. Sympaťákem Libor Kašík

V sobotu 9. února zaplnili Kongresové centrum ve Zlíně hokejoví Ševci z řad fanoušků, partnerů, vedení klubu, a především hokejistů extraligového mužstva PSG Berani Zlín. Na pořadu večera byl historicky první ročník dlouho očekávaného Ševcovského plesu, kterou ve spolupráci s hokejovým klubem pořádala společnost Profesmedia.
Už od půl osmé si mohli hosté užívat plného doprovodného programu. Ve foyer se objevily hned dva fotokoutky CVAKMAT, soutěž ve střelbě na bránu, hra čísel a také hlasování o sympaťáka plesu, kterého vybírali návštěvníci mezi hokejisty. Nechybělo ani několik barů a stánků se skvělým občerstvením. 

Přesně ve 20 hodin zahájil moderátor Pavel Vacek program ve velkém sále a své role se zhostil netradičně v plné hokejové výstroji. Po úvodních slovech Martina Hostáka, Miroslava Adámka a zástupce pořádající agentury Sannyho Muharema proběhlo předtančení v podání seskupení TK Fortuna Zlína.

O necelou hodinu později zaplnilo jeviště několik modelek ze svatebního salonu Anastasia Wedding, které představovaly nejnovější trendy ve svatebních oděvech. Mužské obleky po boku modelek oblékli i hokejisté Jakub Šlahař s Liborem Kašíkem.

O hudbu se starala kapela Fantasy music a o plný parket nebyla nikdy nouze. Velkým úspěchem bylo i vystoupení Adama Navrátila z uskupení Barmani Zlín, který předvedl dechberoucí kreace za barem.

Několik minut před půlnocí vyhlásila zástupkyně společnosti Enapo anketu o Sympaťáka plesu, kterým se stal gólman Libor Kašík. Sám zlínský odchovanec následně vylosoval jednoho ze svých hlasujících, se kterým půjde na společnou večeři.

Ještě před tím, než převzala otěže kapela Kameron s Jakubem Hermanem, proběhlo půlnoční překvapení. Organizátoři plesu vytvořili sestřih z hokejových zápasů, kde se kamera zaměřila na rozhovory mezi hráči a trenéry. Tyto záběry následně prošly dabingem, a tím pádem vzniklo vtipné video, které pobavilo značnou část účastníků, včetně samotných hokejistů.

Už nyní organizátoři střádají plány na druhý ročník, který bude zajisté minimálně tak bohatý, jako ten letošní.

A co vy, stal se pro vás Ševcovský ples akcí, kterou si nenecháte už nikdy ujít?