Přípravné utkání mezi Zlínem a Vsetínem se neodehraje

Zápas, který se měl odehrát ve středu 14. srpna 2019 v Uherském Hradišti mezi týmy PSG Berani Zlín a HC ROBE Vsetín se po dohodě obou klubů bez náhrady termínu ruší. Fanouškům, kteří si již zakoupili vstupenky na toto utkání, budou peníze vráceny na jejich bankovní účet nebo osobně na výdejních místech společnosti Ticketportal.
Utkání, které se mělo odehrát v rámci turnaje Zubr Cup ve středu 14. srpna, bylo vyhodnoceno bezpečnostními složkami jako extrémně rizikové. Z toho důvodu odmítlo pořádání utkání Uherské Hradiště, stejně tak učinil pořadatel turnaje Přerov. Hostující tým Vsetín z důvodu probíhající rekonstrukce také nemůže utkání uspořádat.

Po doporučení bezpečnostních složek zamítl pořadatelství utkání i klub PSG Berani Zlín. Důvody vysvětlil generální manažer klubu Martin Hosták: "Rozhodování pro nás bylo velmi těžké, rádi bychom zápas kvůli fanouškům hráli, ale rizika jsou příliš vysoká. V daném týdnu jsou v regionu dvě další velké akce (Barum rallye a Trnkobraní), které nepřímo ovlivňují organizační a bezpečnostní záležitosti utkání. Ty by byly nejnáročnější za několik posledních let (vyšší než zápasy s Kometou nebo Olomoucí), což s sebou nese nemalé náklady. Zvažovali jsme i změnu termínu, ale tím jsme si způsobovali více problémů v návaznosti na přípravu hokejistů na sezonu."

Fanoušci, kteří si již zakoupili vstupenky na utkání, musí kontaktovat společnost Ticketportal na e-mailu rezervace@ticketportal.cz . Za způsobené potíže se omlouváme.