Představujeme dresy na novou sezonu!

Letos vám netradičně brzy představujeme dresy na novou sezonu, která se již nezadržitelně blíží! Hráči PSG Berani Zlín absolvovali v pátek 16. srpna 2019 individuální focení a natáčení spotů na kostku. Při této příležitosti na sebe poprvé oblékli dresy, jež vybrali samotní fanoušci a hráči A-týmu. Představení slavnostní třetí sady i originálních herních dresů bude uskutečněno 7. září 2019 v rámci Zahájení sezony s fanoušky.
V hlasování fanoušků i hráčů zvítězila varianta číslo dva, takže bude právě tento dres zdobit zlínské Berany v letošní sezoně. Od fanoušků přišlo celkem 1.796 hlasů: 781 hlasovalo pro druhou variantu (43,5 %), 628 pro první variantu (35 %) a 387 pro třetí variantu (21,5 %). K návrhům dresu se vyjádřilo 26 hráčů, polovina z nich zvolila druhou variantu a na druhém místě s nejtěsnějším možným náskokem se umístila varianta č. 1. 

Na ramena dresů nově přibylo logo České zbrojovky Uherský Brod. "V tomhle případě byla druhá varianta jednoznačně nejlepší, logo je zde umístěno zcela přirozeně a viditelnost je vysoká. U varianty č. 1 bychom volili černý a bílý rámeček okolo loga. Velmi bych chtěl poděkovat také společnosti PORR, která umožnila umístění loga na žlutý podklad," upřesnil Libor Kožík.

Třetí varianta dresu a Zahájení sezony s fanoušky

Pro fanoušky je připravována také speciální třetí sada dresu. Bude se jednat o variantu žlutého dresu, jenž bude připomínat významné jubileum našeho města. Tento dres bude fanouškům poprvé představen 7. září v rámci Zahájení sezony s fanoušky. Součástí této akce bude také Festival minipivovarů.

Barevné odstíny

Žlutá barva  
Jedná se o sytější odstín než bylo zvykem v posledních letech. Sytý odstín je také příjemnější pro oči. Díky budované sbírce dresů jsme zvolili barvu, která se používala v sezonách 95/96 a 96/97. Dres z těchto let zvolili fanoušci v minulé sezoně jako nejoblíbenější v historii. Podobné odstíny se objevovaly i v následujících letech. Zde je na fotce vidět porovnání hraného dresu Jana Krajíčka s letošním.


Světlejší modrá 
Modrá, která bude dominovat na tmavší variantě dresu, je také velmi podobná dresům z 90. let. Jedná se o často využívaný odstín v posledních třiceti letech.


Námořnická modrá
Ani tento barevný odstín není výraznou novinkou. Jedná se o nepatrně tmavší odstín barvy oproti té, která byla v minulé sezoně. 

Helmy a kalhoty

Letos se klub rozhodl vyzkoušet tmavší odstín kalhot a helem tak, aby výstroj hráče působila co nejvíce jednolitě a blížila se oficiální barvě klubu. Ta je "na půli cesty" mezi dvěma odstíny modré barvy helem, které společnost CCM vyrábí. Po sezoně dojde k vyhodnocení i s ohledem na přání fanoušků.