Předprodej vstupenek na zápas s Olomoucí se uskuteční v pondělí odpoledne

Extraligový los připravil ve druhé polovině ledna dva atraktivní duely za sebou na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Mistrovský tým PSG Zlín odehraje v neděli 25. ledna od 15:30 hodin derby s brněnskou Kometou a v úterý 27. ledna od 17:30 hodin zápas s Olomoucí. Zlínský hokejový klub upozorňuje fanoušky, že na oba zápasy se uskuteční předprodej vstupenek vždy den před zápasem. Na utkání s Brnem proběhne v sobotu od 10 do 14 hodin, na zápas s Olomoucí v pondělí od 16 do 18 hodin na dvou pokladnách zimního stadionu.

Informace ohledně předprodeje vstupenek:

HC Kometa Brno – začátek utkání v 15:30 hodin:
Předprodej: sobota 24. ledna od 10 do 14 hodin na dvou pokladnách ZS
V den zápasu (neděle 25. ledna) je zahájení prodeje vstupenek od 12:00 hodin na všech pokladnách. I přes uzavřený areál před Zimním stadionem Luďka Čajky lze zakoupit vstupenky na pokladnách ze strany od Letné, projít lze pod sportovní halou Euronics.

HC Olomouc - začátek utkání v 17:30 hodin:
Předprodej: pondělí 26. ledna od 16 do 18 hodin na dvou pokladnách ZS
V den zápasu (úterý 27 ledna) se začínají prodávat vstupenky od 14:00 hodin na všech pokladnách. I přes uzavřený areál před zimním stadionem lze zakoupit vstupenky na pokladnách ze strany od Letné, projít lze pod sportovní halou Euronics.

Ceny vstupenek: stání - 110 Kč, sezení kategorie B - 160 Kč, sezení kategorie A - 240 Kč, klubová sedadla P10 - 450 Kč.

Při obou zápasech budou probíhat zpřísněná bezpečnostní opatření. Bude navýšen počet pořadatelské služby za účelem osobních kontrol diváků u vstupu do zimního stadionu. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas s dostatečným předstihem. Zároveň upozorňuje motorizované návštěvníky, aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy.