Pozor, začínáme! Hokejisté PSG Zlín vyjedou v pondělí 27. července poprvé v nové sezoně na led

Hokejisté PSG Zlín vyjedou v pondělí 27. července v 10 hodin poprvé v rámci nadcházející sezony Tipsport extraligy 2015/2016 na ledovou plochu. Pod vedením trenérské dvojice Rostislav Vlach, Juraj Jurík vyzkouší led PSG arény čtyřiatřicetičlenný širší hráčský kádr. "První týden přípravy je na programu jednofázový trénink, mužstvo bude rozdělené na dvě poloviny, v úterý a ve čtvrtek přípravu na ledě proložíme ještě posilovnou," řekl Rostislav Vlach, první trenér PSG Zlín.

"Sraz v kabině před úvodním tréninkem na ledě je stanoven v 8:30 hodin. Řada hráčů však neponechala nic náhodě, v kabině se objevila již poslední týden dovolené a připravila si s předstihem hráčskou výstroj," hlásil Martin Kotásek, vedoucí mužstva PSG Zlín.

Berani sehrají před extraligou celkem 11 přípravných zápasů, úvodní ve čtvrtek 6. srpna na ledě bratislavského Slovanu. Do nového ročníku extraligy vstoupí v pátek 11. září na ledě mistrovského Litvínova.

Hráčský kádr PSG Zlín v přípravě na ledě v extraligové sezoně 2015/2016:

Brankáři: Libor Kašík, Tomáš Štůrala, Petr Zavadil

Obránci: Jiří Marušák, Tomáš Žižka, Aleš Holík, Dalibor Řezníček, Oldrich Kotvan, Patrik Urbanec, Martin Matějíček, Oldřich Horák, Karol Korím (zkouška), Michal Stuchlík

Útočníci: Ondřej Veselý, Martin Cibák, Petr Holík, Roman Vlach, Robert Říčka, Tomáš Sýkora, Zdeněk Okál, Jiří Ondráček, Pavel Kubiš, Filip Čech, Tomáš Čachotský, Daniel Štumpf, Pavel Sedláček, Tomáš Fořt, David Šťastný, Petr Obdržálek (zkouška), Michal Popelka, Lubomír Kovařík, Dominik Matula, Miroslav Zaremba, David Hrazdira.