Pozor! Důležité informace pro rodiče a děti!

Přinášíme Vám informace k zápasům zlínské hokejové mládeže a kurzům bruslení vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví a Českého hokeje (Český hokejový svaz).
Zápasy juniorů, dorostenců a dalších mládežnických kategorií zcela bez diváků. Škola bruslení, kurzy bruslení, mateřské školky, přípravka a 2. třída – vše do odvolání zrušeno! S účinností ode dne 11.3. se ruší také všechna soutěžní utkání 5. a 4. třídy a turnaje minihokeje 3. a 2. třídy sezony 2019/2020.

Utkání mládeže
Domácí mládežnická utkání včetně play-off dorostu se uskuteční zcela bez diváků.

Škola bruslení, kurz bruslení, mateřské školky, přípravka a 2. třída
Zrušeny všechny tréninky s účinností od 11. března do odvolání. Více informací a následný postup bude zveřejněn na oficiálních stránkách klubu a facebookové skupině mladežnického hokeje.
TRÉNINKY: I přesto, že děti nebudou až do odvolání chodit do školy, chceme dále zachovat tréninkový program žáků od 3.třídy až po juniory dle rozpisu.

SLEDUJTE AKTUALIZOVANÉ ROZPISY LEDU!

Pokud by se situace razantním způsobem měnila, tak na ni samozřejmě budeme reagovat. V dalším týdnu bude rozpis ledu vytvořen pravděpodobně tak, že v provozu bude již jen ZS Luďka Čajky.

Závěrem bychom chtěli, zejména rodiče hráčů mladších kategorií upozornit, že hokejový klub HC Berani Zlín zodpovídá za děti pouze během tréninků.