Poslední magazín Beran sezony je v prodeji!

Po necelých dvou měsících mají zlínští fanoušci možnost koupit si nové rozšířené číslo Magazínu Beran. Časopis nabídne pohled do zajímavých statistik, ale i do zákulisí zlínské kabiny.
Z francouzského ostrova u Kanady, přes Francii a Finsko až k Beranům - i to je hokejový život. Nezkrotný Valentin Claireaux, miláček zlínských fanoušků, který ve Zlíně našel druhý domov, popisuje své začátky, mluví o zatím nesplněných hokejových snech a prozradil, co výjimečného zažil ve zlínském týmu.

Hrdinové z kabiny. Spousta dětí vzhlíží k našim hokejistům, jako ke svým vzorům. Malí kluci zkouší na trénincích kličky podle Tondy Honejska, a brankáři sní o zákrocích Libora Kašíka. Zeptali jsme se v kabině, koho obdivují a kdo je jejich vzorem.

V žebříčku nejlepších deseti se podíváme na nejmladší brankáře s vychytanou nulou. Představíme juniora Vojtu Dobiáše, který si letos připsal první extraligové starty.

V aktuálním čísle nechybí ani pohled ženy. Vyzpovídali jsme naši moderátorku Vendy. Zavzpomínala na mistrovskou sezonu, podělila se o své hokejové zážitky a přiblížila, jak moc je hokej součástí jejího života. Auta a hokej neodmyslitelně patří ke Zlínu. Své o tom ví i Ladislav Samohýl. V rozhovoru pro náš časopis se podělil u svou motoristickou lásku, ale vrátil se i k focení beraního kalendáře pro rok 2020.

To všechno na vás čeká v Magazínu Beran, který si můžete koupit už dnes, při utkání s Kometou, u hlavních vchodů do Zimního stadionu Luďka Čajky před utkáním a v průběhu obou přestávek. Nové číslo s větším počtem stran, než tomu bylo u předchodzích vydání, koupíte jako vždy za 39 Kč.