Poděkování partnerům a fanouškům za přízeň v letošní sezoně

Extraligový hokejový klub PSG Berani Zlín děkuje všem partnerům klubu, fanouškům za podporu a přízeň v právě skončené hokejové sezoně Tipsport extraligy 2018/2019.
Velmi si vážíme nezištné spolupráce a podpory všech sponzorů, obchodních partnerů se zlínským hokejem a věříme, že tato výborná spolupráce bude pokračovat i v dalším období. Jsme rádi, že se můžeme setkávat s lidmi, kteří podporují hokej ve Zlíně, jenž má dlouhou a úspěšnou tradici devadesáti let. Velkou skupinu mezi partnery a sponzory klubu tvoří vedle celorepublikových společností i regionální firmy, což nás velmi těší.
 
Velké poděkování patří všem fanouškům za povzbuzování během celé sezony. Těší nás, že jste si našli cestu na zápasy Beranů ve větším počtu než v předchozí sezoně.  Hráči si velmi váží podpory všech příznivců nejen v domácím prostředí, ale i na venkovních kluzištích.  

Letošní extraligová sezona 2018/2019 byla pro zlínský hokej jednapadesátou sezonou v nejvyšší soutěži. Věříme, že výsledky zlínských hokejistů během sezony Vám udělali většinou radost a budeme se pravidelně setkávat v ještě větším počtu na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně při extraligových zápasech v příští sezoně 2019/2020.