Petr Mokrejš slaví kulaté 40. narozeniny

Bývalý zlínský hokejista a v současnosti trenér zlínských žáků Petr Mokrejš slaví v úterý 14. listopadu 2017 čtyřicáté narozeniny. Odchovanec zlínského hokeje se podílel v extralize na zisku prvního mistrovského titulu v nezapomenutelné sezoně 2003/2004. V posledních letech předává své zkušenosti žákovským talentům, ve Zlíně trénuje v současnosti šestou a osmou třídu. Vedení klubu přeje Petrovi do dalších let hodně zdraví, štěstí a spokojenosti!
Petr Mokrejš (narozen 14. listopadu 1977) odehrál v nejvyšší soutěži v týmech Zlína a Jihlavy celkem 404 zápasů, ve kterých získal celkem 81 kanadských bodů za 50 gólů a 31 asistencí. K prvnímu zápasů v české nejvyšší soutěži nastoupil v sezoně 1995/1996 a hned zaznamenal první extraligový gól! V roce 1997 odešel do jihlavské Dukly, kde strávil pět sezon. Poté se vrátil do Zlína, kde s týmem vybojoval zlaté a stříbrné medaile. Působil i ve Vsetíně a vyzkoušel si i angažmá ve slovenském Martině. Úspěšnou hráčskou kariéru uzavřel v Brumově-Bylnici, kde začal trénovat místní žáky a vedl přípravku. V roce 2012 přijal nabídku zlínského klubu, kde úspěšně pracuje jako hlavní trenér žákovských družstev.

Čerstvý čtyřicátník Petr Mokrejš předává své zkušenosti v pozici hlavního trenéra zlínským žákům. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT