Odveta s Orly: Čtyři kompletní řady, v obraně nastoupí Slovák Karol Korím

Hokejisté PSG Zlín nastoupí v dnešním večeru na ZS Luďka Čajky od 18 hodin k odvetnému utkání s vicemistrem mezinárodní EBEL ligy týmem Orli Znojmo. Berani prohráli ve Znojmě 0:2 a v odvetě chtějí odčinit matný výkon z jihu Moravy. Trenér Rostislav Vlach pošle do utkání čtyři kompletní řady, v obraně nastoupí i slovenský hokejista Karol Korím, který působí v prvoligovém Havířově.

"Ve Znojmě jsme nehráli dobře. Vytvořili jsme si žalostně málo šancí a vyšli jsme střelecky naprázdno.  Náš výkon byl nemastný, neslaný. Zápas se nám zkrátka nevydařil," hodnotil čtvrteční duel Rostislav Vlach, první trenér PSG Zlín.

Berani jdou do odvety s úřadujícím vicemistrem EBEL ligy s jasným cílem zvládnout odvetu mnohem lépe než střetnutí v minulém týdnu. Zlín vyrukuje s nejsilnější sestavou, když nastoupí čtyři kompletní řady. V obraně se představí slovenský pbránce Karol Korím, který hraje v Havířově, v týmu účastníka WSM ligy. První dva útoky nastoupí v tradičním složení, třetí útok povede Martin Podešva, když na křídlech bude mít Daniela Štumpfa s Pavlem Kubišem. Čtvrtá řada bude hrát v sestavě Jiří Ondráček, David Hrazdíra a Zdeněk Okál. Volno tentokrát dostali Ondřej Holomek, David Šťastný, Jiří Karafiát a Michal Gago.

Sestava PSG Zlín: Kašík (Štůrala) - Marušák, Kotvan, Korím, Žižka, Bořuta, Blaťák, Matějíček, Horák - Bukarts, Holík, Říčka - Honejsek, Roman Vlach, Veselý - Štumpf, Podešva, Kubiš - Ondráček, David Hrazdira, Okál.

Přípravné utkání PSG Zlín - Orli Znojmo se hraje na ZS Luďka Čajky ve Zlíně v úterý 16. srpna od 18 hodin. Jednotná cena vstupenek na přátelské zápasy před startem extraligové sezony činí podobně jako v loňském roce 30 Kč. Pokladny zimního stadionu budou otevřeny před utkáním od 17 hodin. Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma.

×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera